Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

Prima de acest fel. :P:

Daca nu te-as fi stiut apogeul delicatetei si al sensibilitatii, ti-as fi zis "hai...." :yes:

Bineinteles ca este o idee geniala. Adica nu sa nu-i lasi sa vada prima pagina. Sa vada si ca s-a scris. Dar daca vor sa citeasca, sa le logheze, la naiba.

Propun sa fie deschis un topic unde toti userii sa fie obligati sa raspunda curiozitatilor altor useri, in special celor ale mele. Cine refuza sa raspunda, sa fie dat pe mana politiei!

Propun sa fie deschis un topic unde toti userii sa fie obligati sa raspunda curiozitatilor altor useri, in special celor ale mele. Cine refuza sa raspunda, sa fie dat pe mana politiei!

S-a mai cerut insa am cerut comision mare. Deh, metehne vechi.

Insa mi-ar placea.

Sustin demersul. In limitele bunului simt categoric.

Chestiuni generice.

Ia intreaba-l pe Asi oarece amanunte. :bighug:

Pentru asta, ar trebui rescris codul penal. :lol:

Mai taci pagubosule.

Daca intreba daca o placi? :hatoff:

Parca ti-am mai zis ca nu accept ordine. Cu mine cand vorbesti, tonul moale.

Parca ti-am mai zis ca nu accept ordine. Cu mine cand vorbesti, tonul moale.

Pot cita nerozenia asta?

You need help.

Sa vezi tu ce help iti bag eu in nas.

Edited by Radu_RoAp

Dom'le, atunci cand isi face omul cont prima data, organizati, dom'le, niste cursuri de emoticoane. Si folositi metode interactive, animatii, ca nu reusesc sa le tin mine si, dom'le stau o groaza ca sa caut printre emoticoane. Pierd timp serios, si in timpul asta as mai putea strange niste postarele bune. :blink:

Intri aici pe riscul tau. Se presupune ca stii sa folosesti toate functiile forumului. Iar cursurile, daca ar exista, ar fi contra cost.

... asta as spune daca as vrea sa dau un raspuns care sa sune ca unul oficial. Si cred ca vreau. :lol:

Iar cursurile, daca ar exista, ar fi contra cost.

Si eu care voiam sa trec meseria de bisnitar la topicul despre meserii disparute. :haha:

Exista posibilitate ca atunci cand un user are elan postant (asta vine de la gestant :dancing:) sa-l tratati ca spam si sa nu-l mai primiti pe forum pana cand nu jura pe biblie ca nu mai face?

Abstract? Mintea mea nu proceseaza astfel de concepte, va trebui sa fii mai explicit. :rolleyes: Oricum, cea mai sigura cale ca sa fii sigur ca o sa mai fac este sa ma pui sa jur ca nu mai fac, asa incat... la naiba! :blush-1:

Oricum, e unul dintre acele momente (din nou), asa ca inchideti ochii si reveniti maine. :lol:

Pai, eu am zis. Adica cum adica, vrei sa spui ca postarile mele sunt neinteresante? Da' ce te face sa crezi ca ma intere' sa fie? :P:

Unii ar spune ca cersesc atentie, banuiesc. :rolleyes:

Habar nu am, dar poti sa ma banezi. Chiar si preventiv. :haha:

Si au fost 125, ca acum imi amintesc.