Jump to content
Vesperala Forum

Reclame Google Adsense siteuri romanesti tutorial cum le pun


pnv

Recommended Posts

sa pun capac si aici...refac manevra, pe care o stiat ideja

trafic peste 20000 de vizitatori unici zilnic, cu respectarea dumnezeiasca a fiecaruii detaliu,se pot face 50 de euro pe zi..adica, se intrelege ca noapte si ziua vor fi totuna ..cand va pisati o sa va tineti cu mana de tevile de la baie...de ce ?. pentru ca tocmai cand va pisati v-a venit o alta idee super !

asta e traficul la disperare, si pretul lui.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trafic peste 20000 de vizitatori unici zilnic

 

Ne-apropiem, ne-a pus Dumnezeu mana-n cap, :yahoo:

Aurele , nici daca stam non-stop cu xerox-ul pe-ai nostri si oricat ne-am tine cu mana de tevile alea, nu luam un cent pe an, nu ne mai oftica si tu! :sorry: Noi suntem vreo 8 in total, la o adica putem zice chiar 9, ca din Aprig om reusi sa facem doi, avem vreo 10-15 postari pe saptamana cu editarile isr-ului cu tot, adica , aveam pe vremea cand zicea si Moody doua vorbe, acum nu stiu daca mai stam chiar asa de stralucit, si-apoi, daca la evaluare ne scade cineva cele doua silabe ale lui Aprig, gingasiile lui RoAp sau portelanurile sparte de subsemnata, ramanem doar cu retetele Samsarei si cu cele sfinte ale lui Big, vezi si tu ce tablou sumbru avem in fata ochilor, ne gauresc la casierie si parlitul ala de cent! :resent:

 

Link to comment
Share on other sites

Ne-apropiem, ne-a pus Dumnezeu mana-n cap, :yahoo:

Aurele , nici daca stam non-stop cu xerox-ul pe-ai nostri si oricat ne-am tine cu mana de tevile alea, nu luam un cent pe an, nu ne mai oftica si tu! :sorry: Noi suntem vreo 8 in total, la o adica putem zice chiar 9, ca din Aprig om reusi sa facem doi, avem vreo 10-15 postari pe saptamana cu editarile isr-ului cu tot, adica , aveam pe vremea cand zicea si Moody doua vorbe, acum nu stiu daca mai stam chiar asa de stralucit, si-apoi, daca la evaluare ne scade cineva cele doua silabe ale lui Aprig, gingasiile lui RoAp sau portelanurile sparte de subsemnata, ramanem doar cu retetele Samsarei si cu cele sfinte ale lui Big, vezi si tu ce tablou sumbru avem in fata ochilor, ne gauresc la casierie si parlitul ala de cent! :resent:

 

E adevarat.

 

Insa ne putem pregati. Cu un mic coafaj si cu integrare.

 

Nimeni nu grabeste lucrurile.

 

Aici avem avantaj.

 

Plus ca nu e vorba de comert. E vorba de noi, pur si simplu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

am invatat ..dar cred ca de-atunci am si uitat, cum se intergreaza baze de date pe campuri din tabele

pot transfera toti membri si toate datele importante intr-un alt script, oricare ar fi.

dar, de ce sa te agiti ? doar cine n-a tras grup intruna nu stie cat e de patimit in gol...si mai ales in minus gol

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sunt foarte multe siteuri iar asta scade preturile la blana

si totusi, lucrurile grele, destepte brici ori artistice...acelea sunt mereu rare

la google adsense nu doar numarul de vizitatori conteaza , ci si gandurile lor..ce ii face sa miste mana pe o reclama, cuvintele din titlu..din restul tot

poti avea 200000 de vizitatori si sa primesti reclame pe care doar 0.01 dau clic, sau poti avea 3ooo pe care dau 4 %....doar la Google exista aceasta cursa paralela intre trafic si bani

google adsense , fiind asa cum am delirat pe prima pagina , singurul robot contextual veritabil.

of. si...stati sa-mi mai pun in pahar.............

cred ca simt ca imi ajunge..e un fals desigur, mie- nu-mi ajunge decat daca ma lovesti cu ceva in cap, dar totusi cred ca am sa am adorm, sa visez ceva misto

 

nu uitati o vorba mare, "daca era simplu faceau toti prosti"

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...