Jump to content
Vesperala Forum

Curierul meu,dusmanul meu

Recommended Posts

Seara buna! am patit o nepatita cu o firma(nu zic nume sa nu fac reclama proasta desi ar merita) de curierat rapid(rapid pe naiba).De trei ori mi s-au intamplat numa nefacute: sa intarzie cu coletul,sa il aduca intr-o stare jalnica si ultima iar nu cea din urma: sa nu mai vina(ca vezi Doamne i s-a facut lu nea Gelu' rau de la caldura..seriously?:|) trecand peste asta,am hotarat ca urciorul nemergand de multe ori la apa,nici ei sa nu mai treaca pe strada mea.Da , doresc sa schimb firma si am nevoie de o recomandare garantata.Asta pentru ca nu ma pot increde in oricine.Astept sugestii va rog!

Seara buna! am patit o nepatita cu o firma(nu zic nume sa nu fac reclama proasta desi ar merita) de curierat rapid(rapid pe naiba).De trei ori mi s-au intamplat numa nefacute: sa intarzie cu coletul,sa il aduca intr-o stare jalnica si ultima iar nu cea din urma: sa nu mai vina(ca vezi Doamne i s-a facut lu nea Gelu' rau de la caldura..seriously?:|) trecand peste asta,am hotarat ca urciorul nemergand de multe ori la apa,nici ei sa nu mai treaca pe strada mea.Da , doresc sa schimb firma si am nevoie de o recomandare garantata.Asta pentru ca nu ma pot increde in oricine.Astept sugestii va rog!

Buna! aproape zici k e povestea mea ce ai zis tu acolo:)) si nu ┼čtiu de ce cred k e vorba de aceeasi firma.Si eu am luat aceeasi decizie cand am vazut atata lipsa de respect si am zis sa imi incerc norocul si cu cei de la sprint curier.Partea buna e k de data asta pot sa spun s-a meritat.Lucrez cu ei de aproape un an si jumatate si nu am intalnit nici o problema,ba chiar m-au surprins intr un mod placut.Pachetele veneau fara intarziere,erau prezentabili,respectuosi si chiar puteam sa verific ce primeam.Asa ca eu sunt multumita.poti sa iti incerci norocul.bafta!