Jump to content
Vesperala Forum

Cate melodii aveti in total,ce gen va place,ce artisti indragiti?


Barcelona

Recommended Posts

Eu am 543(fix :D:) de melodii,toate hip-hop,asta e singurul gen care imi place,si ca artisti de la Kazi ploae pana la ...hmm,sa zicem 2012(dar e trupa)..

Am artisti care canta despre viata,realitate,spirit,unii mai mult de caterinca,cartier,Romania,undergorund..

Daca as scrie toti artistii si toate trupele care le cunosc ar fi peste 100..

 

Sper sa imi raspundeti si ca am postat unde trebuie..

Edited by Barcelona
Link to comment
Share on other sites

5120 de melodii.

 

Toate sunt rock, cu subgenurile lui.

Artisti: AC/DC, Black Sabbath, Pink Floyd, Metallica, Queen, Van Halen, Led Zeppelin, GNR, KISS, Scorpions, Iron Maiden si mult mai multi. :) Dar cei mai importanti din playlist-ul meu sunt Beatles.

 

A...am si putina clasica. Vreo 150 de piese. De la Strauss, Bach, Mozart, Tchaikovsky, la Beethoven (preferatul meu) sau Chopin. Si mai sunt.

Link to comment
Share on other sites

Eu am 1448 de melodii, din mai multe genuri: pop, rock, alternative, ceva mai putine dance sau latino. Si mai e colectia de muzica clasica (vreo 70 de CD-uri) pe care o tin separat si o ascult la combina, ca sa nu ma deranjeze coolerul :D:

 

Artisti preferatim fara vreo ordine anume: ABBA, Coldplay, Pet Shop Boys, Roxette, U2, UB40, REM, Red Hot Chili Peppers, Santana, Sheryl Crow dar si Phoenix sau Pasarea Colibri. Si o mulktime de one hit wonders, in special din anii '90, precum si multa muzica franceza si italiana, de la Aznavour sau Joe Dassin pana la Celentano sau Laura Pausini.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

click dreapta pe folder, properties...

se vede câte fişiere conţine folderul

e drept, eu le am amestecate cu alte tipuri de fişiere, prin fel şi fel de foldere. :pardon: cam dezordonată

Link to comment
Share on other sites

2.339 files, 79 folders si inca 501 files in 22 folders.

Genuri foarte diverse, rock, hip hop, folk, ambientala, electronica, populara.

Queen, Metalica pana la Budha Bar si Gotan Project, muzica greceasca, Viorica de la Clejani si Cenaclu Flacara, Michael Jackson sta pe langa Joe Satriani si niscai Cesaria Evora, Toto, Yes, dar si Ozzy Osborne, care se amesteca inevitabil cu Pasarea Colibri si Phoenix. As ma continua cu melanjul, dar mi-e ca va plictisesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...