Jump to content
Vesperala Forum

Sa ne cunoastem mai bine

Recommended Posts

Cine mi-a editat spusele memorabile ??????????????

Eu n-am scris nimic de grausor;

dacă nu ai scris tu, intrăm în zona crepusculară.

Uhm..Eu am fost aceea pe care :tomato:

Narcisa a vorbit de un lan greu, isr2002 de unul uşor, iar eu tocmai fusesem pe topicul cu prǎjituri unde Samsy m-a orbit cu nişte bulgǎraşi de grâu.N-am mai distins între greu-grâu-uşor-grâuşor. :confused:

Ideea glumei mi-a venit de la o fazǎ pe care a fǎcut-o fii-mea cu nişte ani în urmǎ.Tocmai vorbisem cu ea, ne-am adus aminte şi ne-am amuzat.

Într-o searǎ a schimbat melodia telefonului şi l-a trecut în rusǎ, astfel cǎ a doua zi la prima orǎ a dimineţii, fiind cu nişte colegi, un telefon a-nceput sǎ cânte de zor şi nimeni nu reacţiona.Al cui e, din ce buzunar, din care geantǎ...agitaţie localǎ.O colegǎ mi-a zis cǎ se aude din geanta mea, eu - nu şi nu cǎ nu-i al meu, apoi m-am uitat, buhuhu chiar era, iar apoi am vǎzut şi cǎ era-n legǎturǎ directǎ cu Moscova.D’ale carnavalului, carevasǎzicǎ. :imao:

Am vrut sǎ glumesc dar nu prea mi-a ieşit. :blink:

Strangi probe (ca ai de unde) , pui martori, faci un dosar beton . Vezi ca vesperala, mesmerize si pufosul sunt prinsi intr-un alt dosar , n-are rost sa te mai incurci cu ei, cauta altii.

Am mǎrturisit, dar cum nu existǎ alte probe zic cǎ.. poate scap. :whitch: :D:

Ai peste 30 de ani?

Chiar peste 40.

Ce-ţi place sǎ faci de ziua ta?

• Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images