Jump to content
Vesperala Forum

Ziua internationala a barbatului

Eonica
 Share

Recommended Posts

:rade:

:lol:

:imao:

:grin:

E oficial, va exista in Romania Ziua Internationala a Barbatului, dar si Ziua Tatalui.

Nu am avut rabdare sa citesc intreaga hotarare prin care s-a aprobat Strategia naţionale pentru egalitatea de sanse intre femei si barbati pentru perioada 2010-2012, publicata joi 25 aprilie 2010 in Monitorul Oficial. Deci nu stiu daca va fi primavara, de aceea rog un moderator sa mute topicul in momentul in care se afla cand se sarbatoresc cele doua zile.

Fetitelor, fetelor, domnisoarelor, duduilor, doamnelor si mamaitelor din intrega tara... pregatiti-va!!!!

:mamba:

Fetitelor, fetelor, domnisoarelor, duduilor, doamnelor si mamaitelor din intrega tara... pregatiti-va!!!!

:lol:

PS. Cred că mămăiţele vor fi puse la grea încercare dacă tătăiţii vor vrea şi ‘recuperări’ pt anii din urmă.Cu 'dobânzi', nu aşa oricum! :juggle:

Edited by mesmerize

eeee....

parca e o joaca de copii cu invidie :lol:

Eeee, Kyky, jocul copiilor invidiosi e-o nimica toata fata de cel al adultilor aflati in eterna lupta pentru suprematia in cuplu. Cei maturi lupta cu arme mult mai sofisticate si au strategii indelung perfectionate de la Adam si Eva incoace.

• 4 years later...
  • 2 weeks later...