Jump to content
Vesperala Forum

Telefon cu touch screen


gbrgeorge

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nu ca-i prietenos, e de-a dreptul contagios de prietenos, ba chiar mai mult de atat. Da dependenta daca-l ai si isterie daca nu-l ai si ti-l doresti. Nu uitati sa eu am fost mai bine de 7 ani fan turbat Nokia. De cand am vazut cum lucreaza HTC-ul am uitat de marca aia....cum se numeste.... incepe parca cu N..... nnnnn...aaa, da, Nokia. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
.............

Ce sfat dati unui prieten care va spune ca vrea telefon cu TOUCH SCREEN.

Inainte de toate daca sunteti in situatia de a trimite sms-uri foarte multe e bine sa folosit un telefon cu taste decat unul TOUCH SCREEN,devine extrem de enervant si se misca greori un astfel de telefon cu ecran tactil la scris sms-uri.

Daca trebuie sa tastezi din mers un sms pe un TOUCH SCREEN ti-ai gasit singur autoflagerare !

 

Telefonul cu ecran tactil la o cadere lovita in ecranul tactil aduce neplacuta surpriza sa fiti in situatia de a nu putea folosi telefonul,foarte sensibil in buzunar uitat alaturi de chei,bricheta si alte obiecte solide.

 

In majoritatea cauzelor oamenii in situatii de cumpana isi pierd firea,stapanirea de sine,pe un telefon tactil le tremura efectiv mainile cand trebuie sa sune de exemplu la 112 si la multi am inteles ca tastau 114,225 ori alte numere eronate.

 

Concluzie,daca te supara ce am spus mai sus nu-ti bate capul cu TOUCH SCREEN ori iti iei si unul cu taste normale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...