Jump to content
Vesperala Forum

La mulţi ani, piko!


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...
te-ai făcut mare :rolleyes:

 

Ba nu-i deloc mare , vespe :nono:, la 25 de ani nu esti nici calare, nici pe jos, de-abia dupa 30 de ani ma gandesc sa-l insor! Feteloooor, :clapping: !

 

La multi b(ani) cu sanatate, draga piko! :bighug:

Si tot ce face Sami bun azi iti cedam tie, ca sefului Asimetric ii dam kilometrajul peste cap daca-l mai imbuibam atat!

 

Link to comment
Share on other sites

LA MULŢI ANI, Piko ! :bighug:

 

Pssst, să nu o trezim pe Şefa de la Sechiuriti. Linişte, nu mai faceţi gălăgie! Fiţi mai atenţi! Încet, uşor, aşa. :whistle:

Acum puneţi jos

Aduceţi şi gheaţa, repede! :doh: Nu uitaţi paharele!

 

Şi viteză maximă, să nu ne prindă nimeni că am adus pe forum o blondă şi cîteva sticle de şampanie pentru Piko. :rade:

Link to comment
Share on other sites

LA MULŢI ANI, Piko ! :bighug:

 

Pssst, să nu o trezim pe Şefa de la Sechiuriti. Linişte, nu mai faceţi gălăgie! Fiţi mai atenţi! Încet, uşor, aşa. :whistle:

Acum puneţi jos

Aduceţi şi gheaţa, repede! :doh: Nu uitaţi paharele!

 

Şi viteză maximă, să nu ne prindă nimeni că am adus pe forum o blondă şi cîteva sticle de şampanie pentru Piko. :rade:

 

:boss: Aloooo, mai traieste careva? O mai fi ceva pe fundul sticlelor :o: ? Nici de leac, macar de-o frectie sa-mi fi lasat si mie :ang: ... Ia sa-i fac eu stiva, ca prea zac imprastiati peste tot, ii pun pe-ai mai mari in partea de jos si pe-ai mai maruntei de-a curmezisul peste ei. Salvarea n-o mai chem, ca nu stiu daca au toti asigurare si n-am de unde sa platesc pentru ei...Nu ma hotarasc ce sa fac cu multimea de sticle goale, ca-s de valoare , de pe vremea lui Napoleon, macar pe-astea sa le valorific si eu, sa mai diminuez din paguba... Stau si ma gandesc, daca le vand la antichitati, oi lua pe ele cat sa-mi cumpar si eu un litru de zaibar si unul de palinca? :cent: :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru urarile frumoase. Sa-mi fie cu iertare ca am intarziat asa mult la petrecerea data in cinstea mea aici pe forum dar au fost niste zile pline :( inca o data va multumesc si va sunt recunoscator pentru ca imi sunteti alaturi :bighug:

Link to comment
Share on other sites

Gandim, piko, ca au fost pline de bucurii, asa ca nu ne suparam nicidecum ! :bighug: Insa nici tu sa nu te superi ca , tot asteptandu-te, baietii au golit si cele doua sticle de sampanie pe care le dosise Mark special pentru tine. :drink: :drunk: :sorry:

Doar doua sticle nu aveau cum sa ajunga asa ca am mai adaugat doua baxuri de bere :rolleyes:

 

La multi ani! :drunk:

Multumesc mult :hatoff:

 

La multi ani, nasolule!

 

Citeam o corespondenta de-a ta cu Catalin si imi cam venea sa te altoiesc putin.

 

Te iert. :yessir:

Catalin e un tip grozav,cam plin de el,ma antrena mereu in dispute. Recunosc ca adesea o faceam doar ca sa il vad cum se aprinde.

Multumesc pentru urare, Radu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tiiii, cum facui de nu ma uitai la sarbatoritii zilei de azi :confused: ! Pufosul e de vina, cu Eratostene al lui, matematicianul acela care avea un ciur fermecat , cu care cernea numerele prime cand nu era ocupat cu masurarea circumferintei pamantului, mda , imi adusei aminte :idea: ! De ciur imi adusei aminte, c-a facut si alte nazbatii nu stiam.

La multi ani, dragul nostru Piko, sa fii voios si sanatos :bighug: :flowers: :hb: , sa mai treci si pe la noi , ca ne stii in insolventa !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...