Jump to content
Vesperala Forum

Ce durere simti acum?


Barcelona

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Psihica.

 

"Sunt necuvântătoare, dar durerea lor e URIAȘĂ! Câinii lui Vadim Tudor își plâng prietenul și stăpânul!

Avea nu mai puțin de 41 de câini, iar fiecare dintre ei îl simțea pe stăpânul său, pe Corneliu Vadim Tudor ca fiindu-i cel mai bun prieten. Avea grijă de ei, iar dragostea lui pentru animale era una uriașă. Acum, l-a câteva ore din momentul în care politicianul a trecut în neființă, animalele pe care le-a adorat plâng fără oprire.

Nu le-a spus nimeni ce s-a întâmplat cu prietenul lor, dar ei știu deja. Cu ochii plânși, așteptând un stăpân care nu mai vine, cățeii lui Vadim Tudor, din momentul în care politicianul a fost declarat mort, nu se mai opresc din urlat. Își plâng durerea, durerea pe care o poate simți doar un animal care, de când se știe a fost iubit, răsfățat și adorat de stăpânul său.

Mai mult, unul dintre micuții care, de-a lungul vremii, a fost răsfățat de Vadim Tudor nu se mai poate da jos de pe gard. Dar nici nu își dorește. Îl așteaptă, nemișcat, pe gard, de mai bine de două ore. Speră ca simțurile lui l-au înșelat și, scheunând din când în când, îl cheamă acasă pe omul care le-a fost dedicat atât amar de vreme".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cica cel mai bun remediu sa-ti treaca febra musculara este sa faci sport in continuare.

Chiar daca sala nu facui, am sarit coarda si am facut abdomene apraope zilnic. Dar la sala an facut alt gen de abdomene, exercitii pentru talie, stepper, ma dor din toate cate putin :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...