Jump to content
Vesperala Forum

Pipa păcii


BigDefender

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pentru voi toti, propun ingroparea securei razboiului si sa fumati cu mine pipa pacii!

Nefumatorii vor inhala doar fumul!

 

:D: , Nici o clipa nu am vazut aceste lucruri fiind discutate cu securea razboiului pe masa, ci doar sub aspect consultativ si constructiv. Sa nu dam conotatii

 

Prefer o limonada in loc de pipa, am lasat fumatul acum mai multi ani si nu l-as apuca nici macar pentru un asemenea motiv :)

Link to comment
Share on other sites

:cheer: ei si ceaca ! ca pe linga toate halelalte boli au placerea de a trage un fum, na ! :cheer:

 

ba taica ba, ai care fumat', venit' ba si ne luat' apararea, ce peste tot suntem pusi la stâlpul infamilor :tomato:

ca nu ne crede nima ca dac' am putea ne-am lasa, da dac' n-avem vointa ca altii .... :girlcry:

Vespe, fa maica un colt si scrie ce vrei tu ... dar sa stii ca noi fumam de nevoie ... pentru pace !Nu pentru ca ne-ar place ..... :airkiss: Na !

Link to comment
Share on other sites

........cancerul apare si din cauza virusurilor, radiatiilor asa ca pot avea cancer si persoanele care nu fumeaza :uf:

aşa te autoîncurajezi tu?

 

 

ps: cine zicea că face pace totuşi pe topicul ăsta? :)

Link to comment
Share on other sites

cine s-a certat până la urmă?

nimeeeeni...

dar erau offtopic pe topicul cu lămuriri al lui orpheus... îl închisesem şi încă mai aveau de scris...aşa că am dat split să o fumeze pipa aici. :don-t_mention:

Link to comment
Share on other sites

cum,nu stiti cu cine ne-am certat? pai venira martieni si ne baturam cu ei

bre, eu mă chinui de o lună să aduc un marţian, am şi promis că vin cu unul în lesă şi voi?

 

 

ei bine, o să aduc, dar să îl primiţi bine... :babyhug:

Link to comment
Share on other sites

Caut un costum de scafandru... :titantic:

Am grija de butelii si amestecul de gaze, sunt prieten cu Cousteau!

ma asociez cu tine pentru o cabina presurizata!

CE ZICI?

Buna, dar sa vedem adancimea!

Daţi foc la pipăăăăă!! măcar aşa simbolic... :D

Aceasta pipa la indieni, odata aprinsa, trebuie sa se plimbe de la unul la altul si nu este neaparat sa trageti fumul in piept, puteti doar sa pufaiti!

Link to comment
Share on other sites

nu încurajaţi fumatul că fac colţ pentru fumat şi scriu mare pe el că fumatul provoacă cancer..:) cine nu crede, să încerce..:focus:

 

Vespe,tutun de-ala care provoaca impotenta,n-ai?? :spiteful:

Disclaimer: decat cancer...

 

Aceasta pipa la indieni, odata aprinsa, trebuie sa se plimbe de la unul la altul si nu este neaparat sa trageti fumul in piept, puteti doar sa pufaiti!

Mare intelept,cum facem să strângem feţele palide şi să le punem să pufăie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...