Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Altadata.

 

Vai de capul nostru :o: , vrei matale sa zici ca ne tii cu toporisca deasupra capului inca ceva timp de-amu-nainte?!? :tomato: Pai, n-am tremurat de frica destul, cat crezi tu ca mai sta sefu' cu mana pe buton, ca e tanar si el, mai iese cu vreo fata, are si serviciu, aici ore suplimentare nu se platesc... spune ce ai de spus si sa traim ca fratii :agg: :ang: !

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e nevoie de mai multa evaluare, dupa cum vad. Nu conteaza daca am timp sau nu, cand am timp, moderez. Daca nu, asta e. Prefer sa stiu ca nu scapa nimic catre public, decat sa scrii liber si sa apara surprize. Si mai sunt si altii care pot modera.

Ce inseamna "altadata"? Te plictisesti?

Link to comment
Share on other sites

Am zilnic discutii inteligente cu oameni... extrem de dotati psihic. Incerc sa gasesc cel mai ieftin bilet de avion spre Canada, "nu conteaza orasul... si cand e mai ieftin". O tema imposibila.

O data, un destept si-a luat bilet de Bruxelles pentru 16 aprilie, dar el dorea sa plece pe 16 martie. A ajuns la aeroport pe 16 martie si i-au spus aia ca biletul e pentru aprilie. A spus cu gura lui, de 2 sau 3 ori ca vrea sa plece in aprilie, si in schimburile de e-mailuri la fel. Cand i-am facut biletul, l-am pus sa se verifice daca totul e corect.

 

:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei ce nu-ntelege...

Asa se face.

Tre' sa invat pasii, neaparat.

 

 

Si inca o chestie... Ma amuza cum scrie pe facebook, acolo unde zice cine poa' sa vada o postare. "Some of Maurice's friends" (ala-s io) Adica, doar cei care sunt demni de a citi lucrurile marete pe care le elucubrez. :king:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e nevoie de mai multa evaluare, dupa cum vad. Nu conteaza daca am timp sau nu, cand am timp, moderez. Daca nu, asta e. Prefer sa stiu ca nu scapa nimic catre public, decat sa scrii liber si sa apara surprize. Si mai sunt si altii care pot modera.

Ce inseamna "altadata"? Te plictisesti?

 

M-ai desuspendat?

 

Ca sa nu mai insist aiurea.

 

Si ca sa nu mai caute Sefa ip-uri dubioase. Pe care sa vrea si nu le gaseste.

 

Nu insistam, insa ieri a fost 15 ianuarie si era asa un fel de obicei ca eu indiferent de multele ore de suspendare sa accesez forumul.

 

Tehnic, ieri chiar nu am putut. Si pana ieri nu am avut timp.

 

Azi am.

 

V. :bighug:

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Asta... e absolut geniala. :rade:

 

"Am cerut intr-o zi un printscreen de la un user. Am primit un atasament pe mail din care reiesea ca userul a facut o poza ecranului, cu telefonul, a descarcat-o pe pc, a printat-o , apoi a scanat-o si mi-a trimis-o." :haha:

Perle intalnite de un angajat ca suport IT.

Link to comment
Share on other sites

Azi am cunoscut un tip pe care-l cheama ... TATIAN .

TA-TI-AN !!!

N-am prea vorbit mare lucru cu el , deci n-am ajuns sufficient de apropiați să-l pot întreba o chestie care mă roade : există și o surioară mai mică ?

Nu de alta , dar bieților părinți poate li s-a îndeplinit dorința arzătoare de a avea o fetiță .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...