Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

:ha: Incredibil, se pare ca mi-a pierit total aura de inabordabilitate, din moment ce-si permit mucosii ( mu-co-sii!) sa ma sune si sa ma invite la "cafe pub". Aveam o reputatie, la naiba, se pare ca trebuie sa devin iarasi "rea", "intransigenta" si, mai ales, "inabordabila". :imao: Edited by Yelle
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:ha: Incredibil, se pare ca mi-a pierit total aura de inabordabilitate, din moment ce-si permit mucosii ( mu-co-sii!) sa ma sune si sa ma invite la "cafe pub". Aveam o reputatie, la naiba, se pare ca trebuie sa devin iarasi "rea", "intransigenta" si, mai ales, "inabordabila". :imao:

 

... ii constare sau adevar :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

incep sa apara turnatorii PSD prin firme, pana mai ieri faceau pe muncitorii corecti, azi dau cu ciocul l-a Partid si cu fundul da ii rost de ceva mardei l-a leafa si asa nemuncita... l-a asa conducere asemena oameni :rade:

Link to comment
Share on other sites

ea îşi va cere scuze de la fetele obeze care poartă minijup.

 

:( Viteazule, Yelle a exprimat o opinie vis-a vis de-o situatie dizgratioasa destul de des intalnita. Asta nu impiedica persoanele in cauza sa umble si in vestmintele de la nastere , daca doresc. Daca-i bal, sa fie bal! N-are importanta ca aduce mai degraba a carnaval.

Yelle n-are nicio vina ca tu o provoci mereu si-o determini sa-ti dea replica, nu-i de piatra sa accepte ironiile tale, chit ca tu le consideri vorbe de duh inofensive . Ia de bun avertismentul sefului Asimetric. Nu glumeste des.

 

 

 

M-am certat si eu de-atatea ori cu voi pe-aici, poate ar fi fost intelept sa tac, dar, ca si Yelle, daca n-am putut, n-am putut si gata, am aruncat si eu peste gard catre "inamic" cu ce-am avut la indemana, n-am mai asteptat sa-i dea vreun sef suspendare o saptamana, i-am zis eu sa-l doara o luna, de ce sa ma doara numai pe mine, na! :tongue: Ca , de tacut, am tot tacut in fata directorului, in fata inspectorului, a sefului de comisie metodica, a celui de la comisia dirigintilor, a sefului de scara, a celui de bloc, a primarului, notarului, secretarului.... Asa ca aici am intrat ca sa ma simt si eu mare, nu ca sa aruncati voi cu pamfletul, fabula si satira in mine! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

bai nene da' pana la urma care d*cu-i faza cu cearta asta? parca ar fi ceva razboi ...e un forum ffs nu e camp de batalie..

 

rezolvati pe pm.

 

Bai , nene Barcuta, nu fu cearta, dom'le, asa o botezaram noi, ca nu stiuram cum sa-i zicem altfel. :blush-1: Si tu ce vii intotdeauna la spartul targului, cand se-mparte placinta, ia spune! :cry:

Prin PM cum sa rezolvam, :confused: pai daca persoana imi zice de neam si tara in gura mare , in piata, ce rost mai are s-o iau eu de guler in spatele blocului, unde nu ma vede nimeni? :resent:

Link to comment
Share on other sites

Nu spun sa ne comportam ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat. Dar vreau sa se respecte ideea de "topic". Acum nu o sa mut nimic, pentru ca a fost o trecere subtila, de la ontopic la replici acide. Si asta pe mai multe topice (sau whatever, ca nu exista cuvantul asta in romana). Dar, de acum incolo, nimeni nu va mai scrie aiurea peste tot. Macar scrieti pe Chat. Sau la Nemultumiri.

Link to comment
Share on other sites

Intr-un concurs cu atat de multe piese bune, romanii chiar credeau ca au cum sa dea lovitura cu o manea remixata si cu o bucata de material in vant ... nici nu mai stiu daca ma necajeste sau ma amuza, mai mult cred ca ma necajeste, romanii nu au meritat nesomnul, multi dintre ceilalti insa... da.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...