Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:imao: idem, idem

 

Niciun idem, ca tu niciodata nu intri in necazuri ca mine! :pink:

Cu oamenii astia nici ca stii cum s-o mai dai, dupa ce ca se leaga de comunistii , prostoprofesorii si maidanezii mei, :rules: tot ei se-nvart pe calcaie si pe-aci li-e drumul , daca protestez si eu cu doua vorbe proaste. :tomato: Daca vorbesti serios nu le convine, daca glumesti nu le place, poezeaua nu ma lasa s-o pun, ironia nu suna bine la mine, dar merge struna la ei, auzi la Alexandros, sa-l preamarim, :pray: pai, i-am preamarit pe toti, si-au plecat si-asa preamariti, cu aureola cu tot! :cry:

Link to comment
Share on other sites

O stire cu caracter de buletin meteo zicea ca in unele zone ale tarii a nins azi, in ziua Floriilor, si ca, daca se mentine traditia, va ninge si de Paste. Trecem asta la chestii amuzante, pentru ca, la cat de prosti sunt astia de la posturile de stiri, n-ai cum sa te superi pe ei. Pur si simplu iti cobori asteptarile si te uiti la ei ca la Dan Negru, Bendeac sau alti maimutoi parliti cu emisiuni de divertisment. :clapping:

Alta chestie "amuzanta" azi pe posturile de stiri a fost ziua rromilor. :huh:

Pe locul trei se afla un sondaj pe teme electorale care spune ca partidul lui Dan Diaconescu are intentie de vot de 15%. :shooting:

Link to comment
Share on other sites

Sunt f catranita, imi curge apa garla in casa. Sunt de-a dreptul nervoasa si deja m-am certat cu admin. O sa preiau eu aceasta functie ca babalacii astia nu au acoperis la casa. Vreau sa devin rea, dar rea frate, nu merita sa ai mila de nimeni. Vreau legea in mana si vreau sa-i dau in judecata.

Link to comment
Share on other sites

Durdulie şi cu ochii mari.

Narcisaaaaaa, uite ce mi-a facut Alexandros?!

Parca-i barbatu-meu, astia doi or fi facut de aceeasi muma.

In loc sa zica ca sunt si eu o femeie bine facuta, zice durdulie, vaiiii ce urat suna :uf:

Si mai pune acolo si "ochii mari" asa sa sara in fata, ca un defect. Putea sa zica mari si frumosi, dar nuuuu :resent:

Link to comment
Share on other sites

Era o chestiunea despre dialectică, scrisă pe înțelesul matale. Total nepotrivite atât observația cât și replica mea, aici, de față, pe topicul sărbătoritului.

 

Florineeeee, hai odata cu sarmalele, cu friptura si tortul ala de ciocolata, :clapping: ca de la foame ni se trage atat teza cat si antiteza, nu mai zic despre tensiunea iscata de contradictia celor doua ! Octopus si poemul ilustrara cat se poate de clar dialectica hegeliana :rules: , care spune ca lipsa finalitatii e generatoare de reactii menite sa strice ordinea mondiala, daca nu vii mai repede cu merindele si bautura sa stii ca ma bag si eu in vorba acolo si ne certam pana maine-dimineata pe topicul tau, na! :yahoo: Apari cu bunatatile sau n-o sa mai alegi nimic din topic, sa nu zici ca nu ti-am zis , sefule ! :crazy:

 

Link to comment
Share on other sites

Sa ia cineva oarece masuri in dosarul cauzei, :rules: ca ma lasa nervii de tot, :ang: artrita am, o paranoia e tot ce-mi mai trebuie acum! :cry:

 

Sugestii:

 

.....

Ardeiul roşu are efecte antispastice. Este recomandat şi în tratarea unor boli precum reumatism, artrită, lumbago cronic.

Ardeiul iute .... previne, de asemenea, bolile tumorale, glaucomul şi artrita. Ardeii roşii sunt mai bogaţi în vitamina A şi C decât cei verzi.

Exista o planta vindecatoare .....

Leacul naturist: Rostopasca. Planta reduce presiunea arteriala, combate .... si artrita.

Din batrani se cunosc efectele tamaduitoare ale copacilor. Acestia poseda energii vindecatoare........Incercati energia copacilor in scopuri de prevenire.

artrita- stejar

 

 

Si un edit mic: samsara posteaza retete pe care le si incearca. Sa luam exemplu de la ea!

Edited by isr2002
Link to comment
Share on other sites

sami, am glumit cu Narcisa :dancing: Eu sint sigur ca si ea testeaza ce posteaza. Sint convins ca la ora asta curata usturoi si rostopasca sau macar planteaza un stejar in batatura. Nu mai vorbesc de cati ardei rosii are in camara !

 

Pentru paranoia n-am gasit sfaturi (inca).

Edited by isr2002
Link to comment
Share on other sites

sami, am glumit cu Narcisa :dancing: Eu sint sigur ca si ea testeaza ce posteaza. Sint convins ca la ora asta curata usturoi si rostopasca sau macar planteaza un stejar in batatura. Nu mai vorbesc de cati ardei rosii are in camara !

 

Pentru paranoia n-am gasit sfaturi (inca).

 

Stii ce, la vremea asta de restriste, nici tu, stejar, nici tu, rostopasca! Ma tratez dupa invataturile lui illudere , cu 3-4 cuisoare pe zi si cu otet de mere si miere. :yes: Si sa mai stii ca mana ma doare nu de la reumatism, ci de la tastatura asta, am scris mult din cauza voastra, ca va certati tot timpul cu mine ... Vad eu ca ma doare mai mult degetul ala cu care scriu, aratatorul de la mana dreapta, s-a si cocosat de-atata munca , pe celelalte le am pe stoc dar nu le folosesc . Deducem ca-s de zece ori mai desteapta decat voi, ce scrieti voi cu zece degete eu scriu doar cu unul singur. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...