Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai bine raman singura ..

 

Sa crezi tu, ia ridica-ti fruntea si nu-i mai da atata atentie , ca nu-i nimeni coborat din zei . :airkiss:

E important, Rhini, sa intelegem ca in viata asta suntem , de fapt, permanent singuri. Principalul lucru pe care il putem face este sa ne punem noi insine indicatoare in trecut. Si sa tinem cont de ele. "Da, am trecut pe acolo si stiu ce s-a intamplat." :babyhug:

Link to comment
Share on other sites

M-a necajit o problema fizica de care speram sa nu ma lovesc de data asta. Dar nu-i nimic, se repara.

 

M-au amuzat glumele cind povesteam cu lupul consort. Si faptul ca m-a batut la sah. Ah, nu, stai, ca ma bate mereu. Cum m-a batut.

Link to comment
Share on other sites

Asimetricu si toti Brutusii parapsihologi de-acolo o necajira pe Narcisa. :cry: Si cum de la Asimetricu asta rau in sus nu mai gasesc pe nimeni sa reclam stresu', va anunt ca nu mai postez pe nicaieri, ca veniti toti valatuc acolo, treceti iute de partea sefilor si niciodata de partea mea. :sorry: O sa va pandesc si , pe unde postati , pe-acolo ma duc si m-asez fix de-a curmezisul. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Asimetricu si toti Brutusii parapsihologi de-acolo o necajira pe Narcisa. :cry: Si cum de la Asimetricu asta rau in sus nu mai gasesc pe nimeni sa reclam stresu', va anunt ca nu mai postez pe nicaieri, ca veniti toti valatuc acolo, treceti iute de partea sefilor si niciodata de partea mea. :sorry: O sa va pandesc si , pe unde postati , pe-acolo ma duc si m-asez fix de-a curmezisul. :yahoo:

 

 

Valeeeu, ai grrijaaaa. Plans = riduri. Se merita? Daca da cumva ala cu cornite sa nu mai postezi pe nicaieri, vin dupa tine si fac o panaramaaa de vor fugi toti sefii care incotro.

 

On topic, azi m-a necajit faptul ca Narcisa s-a necajit cu necajeala celor doi care fara de voie (sunt sigura) au reusit sa o necajeasca. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

m-a necajit faptul ca Narcisa s-a necajit cu necajeala celor doi care fara de voie (sunt sigura) au reusit sa o necajeasca. :tongue:

 

Ma necajeste faptul ca nu-mi dau seama cum s-o incadrez pe sefa Eonica, :huh: in care tabara anume, ca aluneca precum apa, incoace si-ncolo, face joc dublu, sa castige din doua parti. :cent:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Adrian Păunescu e grav bolnav...

Încep să ni se stingă poeţii pe care îi mai avem şi aşa prea puţini într-o lume tot mai pragmatică...

 

Am fost profund impresionata, zilele trecute, de scrisoarea poetului de pe patul de spital. Daca n-ai cititi-o: http://www.jurnalul.ro/stire-editorial/scr...mii-558524.html

 

S-o fi bagat el in politica, o fi facut el temenele si la Ceausescu, dar tare bine le spune.

Link to comment
Share on other sites

Narcisa :giveheart: fântâna nu mai e opţională? :D:

 

:airkiss: :rade:

 

Pai, nu ma lasa ei sa am si eu o amarata de opinie , acolo, dar sa mai optez pentru ceva! :cactus: Uita-te la ei, daca eu nu deschid gura trei luni, tot pe-atata nu zic nici ei vreo silaba. Cum zic eu ceva despre cei doi B si despre trecutul nu prea indepartat al patriei, cum se trezesc si ei la viata si apar de unde nici cu gandul nu gandesti! :o:

Parca se zicea ca cine n-are batrani sa-i ...ce sa le facaaa??? :confused:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...