Jump to content
Vesperala Forum

Ce te-a amuzat / necajit azi?


Ally

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai nou, în forumul cu prietenii vesperalei, marouf îi se spune vesperalei: tu ai ceva cu mine :huh:

 

Nu cumva statutul de prieten nu e compatibil cu ideea de antipatie??? Crede cineva că e posibil să accept aici o persoană care îmi e antipatică?

Dacă vreodată aş avea ceva cu cineva, nu ar mai sta aici cu noi nici 30 de secunde. Nu e forum public, ci privat.

 

Dacă restul echipei de moderare are nevoie de un motiv ca să sancţioneze/baneze etc, în cazul meu totul e simplu şi se reduce la definiţia domeniului vesperala.com

 

vesperala.com este site şi forum cu prietenii vesperalei

 

Cine are cont activ în acest forum este prin definiţie un prieten al meu . La înregistrare vi se spune: dacă doriţi să deveniţi un prieten al vesperalei, click...

 

Dacă nu aş considera prieten pe cineva, acea persoană nu ar avea ce căuta aici. Cât timp sunteţi aici vă asigur nu doar de respectul meu, dar şi de prietenia mea. E drept că prin regulament cer şi eu să mi se respecte prietenii.

 

 

:(

 

V*

ce târziu e şi ce dor mi-e de voi..:sad:

Link to comment
Share on other sites

...ca Vesperala ne trimite mereu la afurisitul acela de Regulament :cry: ...pai l-am invatat toti ca pe poezie, il stim demult pe de rost, dormim cu el sub capatai :sherlok: :goodnight: ...de-aici cosmarurile tot mai dese pe care le avem...si-apoi ia sa ne trimita dupa un grafic afisat la vedere, :class: ca e mereu coada acolo , ca la sfintele moaste...si se baga tot timpul Folderas in fata, sa traga la xerox :rules:

Ce m-a amuzat azi ! Pai uita-ti-va mai sus !

 

Multam' Narcisa ! :lool:

Link to comment
Share on other sites

Folderas, ia vezi tu, poate zici ca n-am dreptate si ca tip mereu din orice...dar de ce cand ma duc la Regulamentul ala nu pot sa citesc mai nimic din cauza voastra, ca sunteti toti inalti si nu vad de capetele voastre :ang: ...tot timpul numai tu, piko, marouf, RoAp :unsure: si oricum, pe voi v-a ascultat de curand, nu va mai asculta ... eu doar pana la articolul 12 am apucat sa copiez , am mai imprumutat de la BRB, ca ea e subtirica si s-a bagat mai in fata...dar nici ea nu le are pe toate, sunt 36 de articole, tu stii asta? Si cica vor fi rotunjite pana la 40, cate unul pentru fiecare mucenic :o: ...mai nou, zic sefii ca trebuie sa citim si printre randuri, :sherlok: pai eu cum sa citesc daca oi mai fi sarit vreunul....ca nu sunt prea sigura :cry:

Link to comment
Share on other sites

^ jur ca am ras cu lacrimi.. :ha: Narcisa te amuza si in cele mai aiurite si proaste momente.. of of :airkiss: :airkiss:

 

 

Iubita mea, pai ma necajesc rau sefii :sorry: ...ca s-au intalnit si s-au sfatuit, pe l-apus de soare ca sa ne omoare cu Regulamentul lor ...bine ca Cel de Sus a fost mai milostiv si ne-a dat numai 10 porunci. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Folderas, ia vezi tu, poate zici ca n-am dreptate si ca tip mereu din orice...dar de ce cand ma duc la Regulamentul ala nu pot sa citesc mai nimic din cauza voastra, ca sunteti toti inalti si nu vad de capetele voastre :ang: ...tot timpul numai tu, piko, marouf, RoAp :unsure: si oricum, pe voi v-a ascultat de curand, nu va mai asculta ... eu doar pana la articolul 12 am apucat sa copiez , am mai imprumutat de la BRB, ca ea e subtirica si s-a bagat mai in fata...dar nici ea nu le are pe toate, sunt 36 de articole, tu stii asta? Si cica vor fi rotunjite pana la 40, cate unul pentru fiecare mucenic :o: ...mai nou, zic sefii ca trebuie sa citim si printre randuri, :sherlok: pai eu cum sa citesc daca oi mai fi sarit vreunul....ca nu sunt prea sigura :cry:

 

Piko e studinte, Marouf e proaspat insurat, ramane roap.

Sa intelegem ca el e "diavolul". Si de la ce mi se trage? De la o cafea nevinovata? Inacceptabil.

:confused:

 

LE: Aha, ati editat. Imi place chestia asta.

Edited by RoAp
Link to comment
Share on other sites

Pai mesajul asta m-a distrat azi chiar de la prima ora :ha:

 

 

Buna,sunt Flory din Bucuresti,avocata de profesie.Am o anumita atractie fata de femeile frumoase si ma-ntrebam daca te tenteaza o astfel de experienta.Sper ca nu-mi vei ignora mesajul,am putea petrece clipe extraordinar de placute impreuna.Astept un raspuns de la tine.Pupici!.

 

 

i-as fi raspuns...flori? :tongue: :nea:

Link to comment
Share on other sites

Narcisa ! Care imi alina de fiecare data ranile ! Si incearca sa ma invete cand sa fug .

 

Normal ca te invat...cand si incotro, ca nu-i totuna...daca fugi in directia gresita si dai din lac in put, adica peste alti sefi? N-or fi ei la fel de rai ca vespe, dar tot sefi sunt, la o adica... :clapping:

 

Asta ma amuza...

Edited by Narcisa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...