Jump to content
Vesperala Forum

Ce va enerveaza cel mai mult?


vesperala

Recommended Posts

Daca-i musai, cu placere.

Misto moaca , contondenti pumni ( presupun ca mai ai unul la fel ) , penetrant mesajul .

 

Revenind la topic : m-am enervat rau de tot ca o telecabina poate sa aduca atatea neamuri proaste pe platoul Bucegilor , facand din locul asta o mare groapa de gunoi . Si apropos de gropi de gunoi , nu credeti ca avem cele mai convexe gropi din lume ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oamenii care se comporta ca si cum nu ar mai fi nimeni in jur. De exemplu, pe strada. Cei care circula de parca strada le apartine. Vorbesc de soferi, dar si de pietoni. Ii URASC pe aia care, desi se misca incet, merg pe mijlocul drumului, de nu ii poti ocoli nici prin stanga nici prin dreapta. Sau in hypermaket-uri. Se plimba alene, impingandu-si carucioarele pe mijlocul culoarului, studiind produsele din rafturi. :shooting: Sau cei care, aflandu-se pe strada, in autobuz, sau in orice loc public, vorbesc strident, tare si colorat. Sau cei care asculta muzica in autobuz. In special manele. Ia-ti, in PASTELE CALULUI, casti!

Link to comment
Share on other sites

in PASTELE CALULUI,

 

Sefule,ce-i cu vocabularul asta? :o: Vorbeste si tu civilizat, se zice :in PUII MEI, in PITIGOII MEI, dar nu oricum, ci cu pumnii stransi si maxilarele inclestate. :yes: Daca, eventual, piciorul stang poate prelua si sarcina celui drept, acesta din urma poate fi trimis in cercetarea unui anume posterior. :blush-1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Pantofii cu platforme

cizmele mai inalte de genunchi

ciorapii cu plasa

chilotii care se vad prin haine, mai ales cei tanga. A fost o vreme cand era la mare moda. Daca as fi fost barbat, as fi devenit impotent.

oamenii nespalati

femeile care injura cu :secret:

Pantofii din lac

parul vopsit negru sau foarte blond

coafezele care habar nu au sa tunda

 

 

Persoanele care toarna o tona de parfum pe ele.

Parfumurile barbAtesti, cu foarte putine exceptii

culoarea roz la femei. La barbati imi pare distractiva, amuzanta.

 

oja sidefata, rujul cu sclipici

Link to comment
Share on other sites

Ori asta e o subtilitate menita sa ma faca sa cred ca-s cap patrat pentru ca e o gluma pe care o iau in serios, ori chiar vorbesti serios. Nici de data asta nu ma prind. Daca esti serioasa, raspunsul e ca nu e vorba de tine. Jur pe rosu! Era o chestie care avusese loc in urma cu doar cateva minute intr-o conversatie telefonica. Daca e o gluma, mda. Sunt cap patrat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...