Jump to content
Vesperala Forum

Pierdere bază de date


vesperala

Recommended Posts

:) e mult mai bine decât dacă pierdeam totul, şi a existat şi riscul acesta.

 

aşa că nu pot decât să spun că s-a muncit pe brânci la server ca să încropească actualul stadiu.

 

sper să reuşim :hugs:

Link to comment
Share on other sites

robotul maineseara sunt eu :)

 

 

cât despre orville, da, mi-a făcut un serviciu: a considerat că anunţă un prieten că poate să revină. nu era spam.

şi nici prieten cel anunţat, precum se vede că în mod greşit eu consideram.

 

 

aşa că nu era nevoie să mai faci cont :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am zis ca e robot pentru ca iti scriam si nu raspundeai deloc. Puteai sa-mi zici pe mess sau alta modalitate ca sa-mi fac cont dar nu pe PM. Prin PM apeleaza cei care au nevoie de o devirusare sau alte informatii, nu sa-mi faca invitatii pe site. De acum, eu aduc si tot eu distribui stelele pe SP.... Sper ca nu te-ai suparat.

Link to comment
Share on other sites

Eu am zis ca e robot pentru ca iti scriam si nu raspundeai deloc. Puteai sa-mi zici pe mess sau alta modalitate ca sa-mi fac cont dar nu pe PM. Prin PM apeleaza cei care au nevoie de o devirusare sau alte informatii, nu sa-mi faca invitatii pe site. De acum, eu aduc si tot eu distribui stelele pe SP.... Sper ca nu te-ai suparat.

nu te afli în agenda mea de messenger, probabil niciodată nu ai fost.

nu ştiam ce adresă de email ai, întrucât nu mai aveai cont aici. s-au pierdut 200 de conturi, cu greu aş putea căuta modalităţi de comunicare cu toţi.

 

 

maineseara e setată să ignore mesajele de la cei ce nu se află în lista de messenger.

 

 

cât despre supărat :) cum să nu mă supăr dacă asta ai dorit?

bye.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...