Jump to content
Vesperala Forum

Vorbeşti vreodată singur?


vesperala

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

eu imi vorbesc numa când sunt la servici si am prea multe de facut in acelasi timp .... " nu facusi pe-aia, uitasi pe ailalta ..." , in rest zâmbesc sau chiar ma bufneste râsul amducerilor aminte haioase ....

aici cred ca 5% daca nu mai mult ,vorbesc singuri, e suficient sa iei metroul parisian, sa te asezi , sa privesti oamenii si sa-i asculti... care se cearta cu sefu, care cu colegii, care cu ai din familie ....nu numai ca vorbesc singuri, dar conversatia e insotita de grimase sau la unii chiar de gesticulatii....

La inceput am crezut (de câteva ori ca cel din fata mi se adreseaza mie) :rade: pe urma ascultam sa vad pasul fiecaruia ca mai trecea timpul, acum ....mi se pare asa firesc ( înca unul stresat, imi zic ) încât nici nu mai fac atentie si banuiesc ca-ntr-o zi tot asa am sa fiu si eu ... :don-t_mention:

Link to comment
Share on other sites

Vorbesc, cum nu? Cand ma supara cineva si nu am replicile toate la indemana, continui sa ma cert cu persoana zile in sir prin casa. Poate dura si mai mult. Pana ii spun ce i-am ramas datoare. Ce vorbesc cu Mitu meu ,nu se pune ,se cheama ca nu vorbesc de una singura...

Link to comment
Share on other sites

Vorbesc, cum nu? Cand ma supara cineva si nu am replicile toate la indemana, continui sa ma cert cu persoana zile in sir prin casa. Poate dura si mai mult. Pana ii spun ce i-am ramas datoare. Ce vorbesc cu Mitu meu ,nu se pune ,se cheama ca nu vorbesc de una singura...

 

:rade: zburlesti frunzele ? e bine ca banuiesc ca nu te plictisesti niciodata :rade: taina, taina ...

dar de râs singura, nu spui ?

Link to comment
Share on other sites

:)

 

De vorbit, in general vorbesc in somn, DAR, doar in cazurile cand sunt foarte foarte obosit, dupa spusele colegilor, prietenilor, fratilor ..... vorbesc despre ce sunt stresat....iar daca e cinva pe faza si insista cu intrebari intru in transa si incep sa raspund la intrebari :uf:

Asa ca trebuie sa gasesc o metoda` sa ma scap de ...asta :) ca deh....cine stie ce ii in capusorul meu ce alti ar putea sa profite :suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...