Jump to content
Vesperala Forum

3 ingerasi!


elenyak

Recommended Posts

multumim pentru vizita!!!

multumim mult! ce fericite sunt cand vine cineva...nici nu mai stiu ce sa faca ca sa iasa in fata.. :giveheart:

Daca iti spun ca fetitele tale sunt frumoase rau de tot , sper ca ma crezi ca nu o fac din complezenta ! Poate n-am citit eu cu atentie , dar n-am inteles cum le cheama . Poate ne spui si numele lor .

Asa , ca sa asociem fiecarei mutrisoare frumoase cate un nume ...

Link to comment
Share on other sites

Daca iti spun ca fetitele tale sunt frumoase rau de tot , sper ca ma crezi ca nu o fac din complezenta ! Poate n-am citit eu cu atentie , dar n-am inteles cum le cheama . Poate ne spui si numele lor .

Asa , ca sa asociem fiecarei mutrisoare frumoase cate un nume ...

-de la stanga-

IOANA-MARIA-ea povesteste mereu de scoobydoo,de fantome,si desene animate=de cand avem canal din ian,toate personajele le comenteaza :lol:

FLORINA-ELENA-ea este intelecta-citeste ...sta ganditoare ,este cea slabuta si firava :rolleyes:

GABRIELA-DUMITRITA-ea este cretulina...are mereu treaba cu paru,si sta in oglinda...este si foarte energica si neastamparata! :imao:

...daa frumoase sunt..cand dorm si le vad asa de linistite...parca nici o problema nu este pe lumea asta....

pupici muulti!

(aici-de la stg=florina,gabi si ioana)

post-940-1240677391_thumb.jpg

Edited by elenyak
Link to comment
Share on other sites

-de la stanga-

IOANA-MARIA-ea povesteste mereu de scoobydoo,de fantome,si desene animate=de cand avem canal din ian,toate personajele le comenteaza :lol:

FLORINA-ELENA-ea este intelecta-citeste ...sta ganditoare ,este cea slabuta si firava :rolleyes:

GABRIELA-DUMITRITA-ea este cretulina...are mereu treaba cu paru,si sta in oglinda...este si foarte energica si neastamparata! :imao:

...daa frumoase sunt..cand dorm si le vad asa de linistite...parca nici o problema nu este pe lumea asta....

pupici muulti!

(aici-de la stg=florina,gabi si ioana)

 

Sa-ti traiasca printesele , Elena. Sunt tare frumusele. Sunt convinsa ca vor avea parte de o viata frumoasa. :kiss_the_star:

Link to comment
Share on other sites

Trei splendori, elenyak. Trei bijuterii de mare pret! Sa aiba noroc in viata si sa-si bucure parintii. :airkiss: :hug:

Multumim frumos tuturor,multumim!

va imbratisam cu drag,

o sa ne ajute Bunul Dzeu,sa fim sanatosi,sa avem putere de a lupta,si vom razbi...sanatate multa la toata lumea!

va pupicim! :giveheart:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa multumesc sincer,din suflet si din toata inima,tuturor celor din forum care ne sunt alalturi care ne sprijina...va multumesc din suflet ca ne-ati sarit imediat in ajutor.

multumesc forumului ca mi-a dat ocazia sa cunosc oameni asa deosebiti,cu suflet mare si cu atata dragoste fata de copilasi!

multumim din suflet!

cu deosebita consideratie,familia muresan

post-940-1240847715_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

multumesc forumului ca mi-a dat ocazia sa cunosc oameni asa deosebiti,cu suflet mare si cu atata dragoste fata de copilasi!

multumim din suflet!

cu deosebita consideratie,familia muresan

vă vom rămâne alături, Carmen :) tu însăţi eşti un om cu suflet mare, aşa cum ne descrii pe noi :flowers:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...