Jump to content
Vesperala Forum
Sign in to follow this  
vesperala

Yahoo messenger 9.0.0.2152

Recommended Posts

ignore anyone who is not in my messenger list e o setare care pare să nu funcţioneze

în principiu oricine îmi dă add , ar trebui ca acea cerere de adaugare să nu o primesc

şi totuşi iată:

post-1-1240050273_thumb.png

Dupa stiinta mea, setarea respectiva se refera doar la ignorarea mesajelor primite de la persoane care nu sunt in lista ta (pentru a preveni spam-ul, in special). Daca cineva vrea sa te adauge, e clar ca are ID-ul tau de undeva, nu ca in cazul mesajelor nesolicitate, pe care le poti primi si de la script-uri.

Daca vrei sa nu primesti nici cererile de adaugare, trebuie sa-i ignori tu manual.

Nu prea comunic pe messenger, insa eu inteleg din text-ul tau.

Ignora pe oricine vrea sa vorbeasca cu tine cand nu il ai lista , insa cand cineva iti da add sa iti apara ca acela ti-a dat add. Nu vad functia care nu functioneaza.

cel putin asta am inteles eu.

edit . asa a inteles si cel de sus :)

Edited by opn

Dupa stiinta mea, setarea respectiva se refera doar la ignorarea mesajelor primite de la persoane care nu sunt in lista ta (pentru a preveni spam-ul, in special). Daca cineva vrea sa te adauge, e clar ca are ID-ul tau de undeva, nu ca in cazul mesajelor nesolicitate, pe care le poti primi si de la script-uri.

Daca vrei sa nu primesti nici cererile de adaugare, trebuie sa-i ignori tu manual.

setarea aceasta, la versiunile mai vechi permitea ignorarea completă