Jump to content
Vesperala Forum

Paşte Fericit !


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu nu ma duc sa iau lumina si nu o mai fac de o gramada de vreme frecvent.....ma mai duceam uneori beat....dar ma irita oarecum barfele babelor...long stori short...Pastele este perioada cand coloram oua si Iisus se intoarce si nu inteleg faza cu iepurasul

Eu mereu fac legatura intre iepuras si playboy

Adica mai in toate eu vad ceva cu tenta sexuala..... :thanks: :hatoff: :kiss_the_star:

 

Era sa uit:

Paste fericit tuturor

Link to comment
Share on other sites

Daca o persoana nu se duce sa ia lumina,din anumite motive, este ceva substantial de rau? :sadwalk: :uf:

:lol: Sigur ti se va intampla ceva oribil. Sa fim seriosi, nu te obliga nimeni sa te duci. Vrei - te duci, nu vrei, sau nu poti - nu te duci. Si nu vei pati nimic. Eu nu am fost niciodata la biserica in noapte de Inviere. Prefer caldura unui pat moale decat sa stau in miez de noapte sa dau piept cu prostia cu o concentratie foarte mare intr-un singur loc. Si uite-ma, in viata, aproape sanatos. :) Asta e inca una din superstitiile idioate legate de sarbatori si de biserica, servite ca adevarate de cei care cred ca se pricep. Aici intra, in mare parte, batranii. Si mai ales femeile care au ajuns la o varsta la care incep sa aiba diverse idei paranoice, de frica apropierii mortii, idei pe care incep sa le raspandeasca tuturor.

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

:lol: Sigur ti se va intampla ceva oribil. Sa fim seriosi, nu te obliga nimeni sa te duci. Vrei - te duci, nu vrei, sau nu poti - nu te duci. Si nu vei pati nimic. Eu nu am fost niciodata la biserica in noapte de Inviere. Prefer caldura unui pat moale decat sa stau in miez de noapte sa dau piept cu prostia cu o concentratie foarte mare intr-un singur loc. Si uite-ma, in viata, aproape sanatos. :) Asta e inca una din superstitiile idioate legate de sarbatori si de biserica, servite ca adevarate de cei care cred ca se pricep. Aici intra, in mare parte, batranii. Si mai ales femeile care au ajuns la o varsta la care incep sa aiba diverse idei paranoice, de frica apropierii mortii, idei pe care incep sa le raspandeasca tuturor.

:ping:

 

Aham! Eu si superstitiile mele :dancing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...