Jump to content
Vesperala Forum

Vreau


Blue Sun

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Meniul festiv o sa il am in "deplasare". Se ocupa altcineva, eu doar ma duc acolo si profit de tot ce gasesc. Curatenie... nu ma omor cu asta. Nu am de ce. La mine e curat tot timpul. Aproape. Ma rog, destul de curat. Nu o sa am musafiri, deci nu e nevoie sa fie mai curat decat de obicei. :D: Cel mai mult uram curatenia dinaintea Craciunului. Acum, ma bucur ca am scapat.

 

PS: Sa stii ca am setat ca portiunea aia cu "Topicul meu" sa nu fie vazuta de cei care nu sunt logati. Poate macar acolo o sa scrii mai mult (asta, legat de ce vorbiram mai sus). :P:

Link to comment
Share on other sites

Fructele preferate ale Corinei sunt gutuile, cautai in tot orasul si nici urma de vreo gutuie :resent: !

 

Am mai scris acum ceva vreme ca s-au bagat gutui in cartier si ca mi-am luat rand.

 

Ca sa apuc. Ati ras toti. Credeati ca glumesc. Ei bine, nu.

 

Pentru gutuie iti trebuie(neortodox) o pisica atent antrenata si un ochi ager.

 

E ca la carnati. Cobori pisica pe sfoara si ea isi baga ghearele in carnatii pusi la aerat pe jardiniera si ridici.

 

Se stie ca gutuile se pun tot pe geam la pastrat.

 

Ochiul ager identifica geamul iar pisica bine antrenata face restul.

 

Asta stiind ca eMag nu livreaza fructe in Dolj.(sic)

 

Link to comment
Share on other sites

Cred ca vreau sa fiu batran. Batrana. Adica, pe langa asta, sa fiu si femeie. Foarte batrana. Femeile batrane pot face ce vor, nu le impiedica nimeni si, in plus, toata lumea le sare in ajutor, chiar daca nu au nevoie. As putea insira o groaza de situatii in care cel mai bine e sa fii o batranica aparent neajutorata, dar unele dintre acestea ar putea suna... extrem de insensibil fata de femeile foarte, foarte, batrane. Oricum, ar fi distractiv.

Pf. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca vreau sa fiu batran. Batrana. Adica, pe langa asta, sa fiu si femeie. Foarte batrana. Femeile batrane pot face ce vor, nu le impiedica nimeni si, in plus, toata lumea le sare in ajutor, chiar daca nu au nevoie. As putea insira o groaza de situatii in care cel mai bine e sa fii o batranica aparent neajutorata, dar unele dintre acestea ar putea suna... extrem de insensibil fata de femeile foarte, foarte, batrane. Oricum, ar fi distractiv.

Pf. :pardon:

 

 

Nasolule, nu pot sa ma abtin. :lol:

 

Fa-te Israela si al, pardon, a mea esti. :lol:

 

Pup dulce. :rade:

 

Am facut PS pentru reclamatii ulterioare. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...