Jump to content
Vesperala Forum
amadino

Ceva despre cel de sus

Recommended Posts

:rolleyes: bănuiesc că a uitat cum era ea la vârsta respectivă. :o:

Ei, pai difera, de la om la om. N-a uitat, dar poate Luc a inceput mai tarziu sa priveasca baietii cu alti ochi.

Mi-amintesc ca eu am inceput sa trag cu coada ochiului la ei prin clasa a VIII-a, aveam vreo 15 ani.

on: Avea un jurnal cu tot felul de poezii, poze de actori si cantareti, decupate de peste tot ( nu mai era nicio revista intreaga) , stele, inimi cu sageti in ele... Si mai avea unul in care scriau toti colegii ei de clasa, toti ca unul, tras la indigo: versuri siropoase si lacrimogene, promisiuni si juraminte, citate de dragoste, creatii proprii, tot de dragoste, aceleasi inimioare frante, Cupidoni inaripati... :lol:

Daca ma supara, scanez cateva pagini si vi le-arat! :rade: :rade:

:rolleyes: ba eu la 13- 14 mă toooooot uitam la fereastra de la etajul 4 şi cântam: văăăd, la fereastra ta târziiiiiu :singer: degeaba, că nu mă auzea :))

:lol: noroc că nu ştie să scaneze :tease:

:rolleyes: bănuiesc că a uitat cum era ea la vârsta respectivă. :o:

să vă spună Narcisa ce era prin jurnalele mele :secret:

Romantica nu am fost niciodata, nu am avut jurnale sau poezii, asa eram eu, nu reflectam la dragoste la modul asta.Tindeam mereu spre indiferenta. Ma amuza mereu maica-mea cand imi zicea ca abia asteapta clipa cand imi va cadea cineva cu tronc :lol:

On: Narcisa este un mod deosebit si un prieten de nadejde, am mai spus-o si o mai spun iara, as fi vrut ca mama mea sa fi fost macar pe sfertul ei. :bighug:

:rolleyes: ba ON era dacă ziceai de mine, nu de narcisa :cry:

:lol: OFF

Nu a fost intentionat... :pardon:

On: Foarte frumoasa si sincera. Are un caracter puternic si nu se lasa condusa de oricine. :airkiss:

Cel putin in momentul de fata , pot spune despre ceea de sus numai cuvinte frumoase...

Dar totusi , faptele conteaza mult mai mult decat vorbele . :flowers: :first:

:huh: ceea de sus LOL sunt un

On : user mai vechi decât mine

...Neatza ! Mii de scuze din viteza de a scrie mesajul ... plus tastatura bat-o vina...