Jump to content
Vesperala Forum

Ever since Dylan and I seen those Acai pills on Cnn and Oprah


Recommended Posts

Ever since Dylan and I seen those Acai pills on Cnn and Oprah we have been taking them and losing so much weight so fast with no diet or excercise , we are living proof that it works like magic and they are only five dollars now to try from http: / / link

 

 

am primit acest mesaj pe mess de la cineva

nu pare să se afle la PC însă

la începutul mesajului e un buzz...

 

 

nu m-aş fi mirat prea tare, doar că l-am mai primit nu demult de la cineva aflat în spania, şi începea tot cu buzz.

 

asta m-a făcut să cred că nu e în regulă ceva cu pc-ul persoanei respective

 

ce e asta?

Link to comment
Share on other sites

Ever since Dylan and I seen those Acai pills on Cnn and Oprah we have been taking them and

nu m-aş fi mirat prea tare, doar că l-am mai primit nu demult de la cineva aflat în spania, şi începea tot cu buzz.

asta m-a făcut să cred că nu e în regulă ceva cu pc-ul persoanei respective

ce e asta?

ma bag eu care nu stiu,am declarat variabila asta ca sa nu mai fiu bubuit aiurea pe langa

am mereu acelasi motiv,am pierdut prea multe..trebuie sa invat chiar acum.

si oricat am fi la numar,va amintesc,tocmai eu care care am urat din toata inima scoala,

povestea cu regele ala polonez,care atat a incercat la o cetate-castel,parca moldoveneasca

pana cand au ramas vi inauntru decat cativa..si ala tare s-a mirat de cat erau de putini*

stiu,stiam ..am facut alta scoala dupa,era acel rege polonez Sobietzky ..cam asa,care i-a scapat

pe astia sme' astia din vest de la asediu si de d*cu turcilor,i-a maturat din fata viennei si i-a adus inapoi la noi mai incoa,asa a fost graba cu d-zeul lor si asa i-au pacalit zarurile

,si de-atunci turcii numai belele si paguba au avut si s-au dus tot mai la kk la locul lor,si ala ciordit

Asa si noi cei putini,nicio dorinta,topic tehnic..sau de oricare,fiecare la locul lui de tragere

sa nu ramana fara raspuns,atat cat putem fiecare,oameni,chiar si putini la numar fac un castel tare

Am fost ajutat sa inteleg prin simturi ca si o nebunie-prostie e mai buna ca un gol si decat nimic.

off,nu uitai ,dar imi pare tot mai ametitoar,si mai reala e povestea castelului lor decat yahoo

 

gata,vazut si eu imediat acest topic deschis,bagat la cap tocmai in adanc,

banuit ceva,dar nu stiut ce si cum..cautat mult,aflat,invatat cat putut in timp ocupat

e decat un spam ordinar?

sa nu mi-o tragetii aiurea,am zis..yahoo=,ma bag ca n-am incotro,dar stiu ca nu stiu!..?

prima luat-o la mana,copiat vrajeala de slabit cu pastilele lu dylan si care-o mai fi

data tare in cap lu gogu,rezultate spam,spam si iar decat spam,da-i dreapta si ignora-l

nemultumit de tot ce vazut,pentru ca "stiind sigur ca cel care intreaba nu e un yahoo oarecare"

am luat-o altfel,am presupus ca e un fel de,nu virus,mai degraba un troian d-ala generic special

care se baga prin mess-urile oamenilor cum-se-cade,am cautat care anume ar putea fi..

asta am simtit si din instinctul meu nebun cand am vazut asta:

"nu m-as fi mirat prea tare,doar ca l-am mai primit nu demult

de la cineva aflat în spania*(deci,oarecum un cunoscut)si începea tot cu buzz"

cum ii zice nu stim dar pare ca se inmulteste..ce naiba e in afara de noi?!

sa fie doar un simplu... sa inaintam inca putin:

"Ever since Dylan and I seen those Acai pills on Cnn and Oprah

we have been taking them and losing so much weight"

STOP pe weight*,greutate..as zice numai la zane,merge si cuconite,domnite..toate sunt bune

la barbati nu e asa ceva,un spam cu tinta la dame,dealtfel daca il luati la intrebari pe gogu

veti vedea ca plangerile pe acest subiect sunt doar feminine..ciudat?

o parea ciudat,dar cum l-au facut asa de... tehnic

pauza ca imi veni..o idee,trebuie sa ma mai pregatesc pentru marea confruntare cu polonezii

da,am plagi multiple prin impuscare de la foarte mica distanta..stiam asta,eu am tras.

de acum,la rand.

(.........*\/*.........)

 

Link to comment
Share on other sites

:)

prima dată persoana de la care mi-a fost trimis era offline sau invisible

a doua persoană era online.

ambii sunt români, dacă trimiteau spam cred că trimiteau în română.

 

persoana online de care vorbeam nu a răspuns nimic la întrebarea mea legată de mesaj, ci peste câteva minute a ieşit. fiind tânăr îl puteam bănui de spam. dar prima dată, primul care mi-a "trimis" îmi este rudă şi are cam vârsta mea. e un băiat extrem de serios, nu stă de jucării.

 

 

dacă e spam, e trimis sigur fără ştirea acestor persoane, în numele lor.

nu ştiu însă cum e posibil aşa ceva, ce fel de soft face asta.

Link to comment
Share on other sites

101% Virus.

Mai putin conteaza ce mesaje trimit. Ideea este aceeasi : buzz si un spam ordinar care te duce la un site de unde te infectezi si tu cu acel virus. Si stiu ca si de mai demult erau tot felul de virusi de genul. Care trimiteau chiar mesaje diferite la intervale regulate, nu doar unul singur. Si ce este si mai grav, este ca unii virusi ajung si pe stick-ul usb! Am imprumutat flash-ul meu cuiva din camin..ca avea nevoie. Si dupa ce l-am pus pe calculatorul de acasa, fara sa-i fi facut update la antivirus in prealabil, m-am ales infestat. Si asta destul de urat. Pt. ca acest virus se scria in radacina fiecarei partitii care o aveai. Asa ca pt. cei care ar crede ca "formatarea" directorului C;\ si reinstalare windows dupa, va zic de pe acuma-> Gresiti enorm! daca eu faceam asta, in continuare aveam virusul.

 

Pt. cei care s-au lovit de problema "your dad has fetish too", si s-au ales si cu stick-urile infestate, urmati instructiunile de aici :

http://www.faravirusi.com/2009/02/12/alert...er/#comment-661

 

Pt. ceilalti virusi de care s-au lovit prietenii tai, spune-le sa caute imediat o solutionare pt. virusul lor! Fiecare virus se pare ca are specificul lui, executabilul lui care se instaleaza in registrii, modul de operare usor diferit de cele precedente, etc. asa ca rezolvare generala pt. virusi nu exista din nefericire, nici macar antivirusul nu poate face fata atunci cand intrarile in registrii au fost schimbate. :(

 

Sper ca am fost de ajutor :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mesajul variază:

 

This is like a dream come true for me and my Becky. We both are living proof that Acai pills work to lose weight quick, we both lost over 30 pounds and still losing, no diet or excercise they just burn the fat off. Get them now for only five dollars at http://..............

 

presupun că mai are şi alte variante

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nu stiu ce sa fac.. mi-am reinstalat windows de 3 ori intr-o luna. Habar n-am. La scanare niciodata nu-mi gaseste nimic. Si l-am scanat cu 3 antivirusi... si trebuie sa imi scriu pe dvd-uri tot ce am. Ma gandesc totusi daca nu se iau si daca ii scriu pe dvd. Cand reinstalez sa ma trezesc ca imi iau vrusii inapoi pe cd. Deci.. efectiv nu stiu ce sa fac.

 

 

e în lista mea de mess şi îmi tot trimite mesaje cum e cel din prima postare de pe topic... nu ştiu cum să o ajut să scape de problemă :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...