Jump to content
Vesperala Forum

La multi ani , feueR-B-Frei!


vesperala

Recommended Posts

...mama ce primire! :)

Va multumesc...va multumesc din suflet...si va asigur ca urarile voastre conteaza mai mult decat "la multi ani"-u` "de musai" al rudelor...ma bucur din suflet ca va am pe voi, forumistii, si "tricoul" virtual pe care l-am primit azi-dimineata pe mail din partea site-ului suporterilor stelisti...altfel, ziua asta era...o sambata. :)

Link to comment
Share on other sites

...mama ce primire! :)

Va multumesc...va multumesc din suflet...si va asigur ca urarile voastre conteaza mai mult decat "la multi ani"-u` "de musai" al rudelor...ma bucur din suflet ca va am pe voi, forumistii, si "tricoul" virtual pe care l-am primit azi-dimineata pe mail din partea site-ului suporterilor stelisti...altfel, ziua asta era...o sambata. :)

:pink-star: credeam că numai eu m-am bucurat ca un copil primind tricoul meu virtual anul trecut

 

:cup: să fii binevenit

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wow...unde-ati fost pana acum cu totii? :)

Promit sa fac tot posibilul sa nu raman nimanui dator pentru aceasta primire...nu-mi amintesc sa mai fi fost intampinat la o asemenea intensitate...va multumesc din suflet tuturor!

 

:pink-star: credeam că numai eu m-am bucurat ca un copil primind tricoul meu virtual anul trecut

Eu am plans de bucurie, ma crezi? Pana azi a fost background-ul meu de neinlocuit pe desktop...azi insa l-am scos la pensie si l-am inlocuit cu tricoul cu numarul 26... :starry:

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca tii cu Manchester, totusi. :lol: Glumeam... :rolleyes: :)

 

La urmatorul Manchester - Liverpool, te invit la Oradea sa-l vizionam impreuna. :lol:

 

Oricum...bine punctat: tin cu Manchester...dar cum scriam in prezentare, RELIGIA e alta. :starry:

Link to comment
Share on other sites

MULTUMESC MULT DE TOT!
Link to comment
Share on other sites

LA MULTI ANI!!! BINE AI VENIT!

:hb: :hb: :hb: :hb: :hb:

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc, a cata oara? ...va multumesc din suflet tuturor...Corina zicea ca sunteti adorabili...nu vad niciun motiv pentru care sa ma indoiesc de spusele ei...:)

Sper sa nu dezamagesc pe nimeni niciodata pentru faptul ca am intrat si eu in familia voastra...chiar e primul forum pe care intru si pe care-l percep ca pe o familie, in adevaratul sens al cuvantului...

Link to comment
Share on other sites

La multi ani focule :)

sper sa te simti bine pe forum :mousquetaire:

 

Multumesc si tie, Gabriele! Toate cele bune! :hatoff:

Link to comment
Share on other sites

La multi ani fericiti! :hb: :champagne:

Eu vin mai pe urma cu urarile, intotdeauna patesc la fel, nu-mi spune nimeni nimic si se ingramadesc toti cand vine cineva , sa fie ei mereu primii :cry:

In alta ordine de idei, tatic sau mamica n-ai si tu? Bunici? Ca mi-ati mancat sufletul cu 20-30 de ani ai vostri, ce sa vorbesc eu cu voi in afara de ce-ati facut la gradinita sau la scoala, ia spune tu , ce sa vorbesc?!? :confused: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...