Jump to content
Vesperala Forum

Ce-ti trece prin minte?


vesperala

Recommended Posts

Orice poate fi ridiculizat. Orice!

 

nu chiar, dar daca o singura data zvacneste tipa aia pe care o tot strangi sub tine te va face bucati

stelutele or sa cad toate in apa si nicio picatura n-o sa mai ramana in lacul fermecat

atunci, un barbat care nu poate fi ridiculizat fara sa mori pe loc va iesii din namolul secat

impreuna, incet, se vor manca unul pe altul....

of, stai!

bonus. doar tu ai sa privesti cu un singur ochi ramas aiurea prin spatiu toata minunea asta.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"" Diferitele manifestari ale lumii astea se desfasoara sub semnul atat de acut al subiectivismului, asa ca identific cu greu exercitii mai obositoare decat incercarea de a cerne ceva, orice, prin sita obiectivitatii. Si cum subiectivitatea e cel mai evident tradator, recunosc ca imi pierd total interesul de a ierta pe cel care nu considera, macar in fata mortii, ca are ceva care sa ii fie iertat.""

 

...plimbandu-ma prin forum de ani buni, putini sau chiar unici is cei care in spate la avatre cu n! intelusuri se acund suflete ascunse :rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
nu chiar, dar daca o singura data zvacneste tipa aia pe care o tot strangi sub tine te va face bucati

stelutele or sa cad toate in apa si nicio picatura n-o sa mai ramana in lacul fermecat

atunci, un barbat care nu poate fi ridiculizat fara sa mori pe loc va iesii din namolul secat

impreuna, incet, se vor manca unul pe altul....

of, stai!

bonus. doar tu ai sa privesti cu un singur ochi ramas aiurea prin spatiu toata minunea asta.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

"Site-ul rusesc Kupoklub.ru propune un cupon de reducere de 50% acelor persoane care vor să li se ierte păcatele înainte de Apocalipsă, despre care se spune că ar avea loc pe 21 decembrie 2012.Preţul pentru iertarea păcatelor este de 500 de ruble (puţin peste 12 euro).

 

Pe acelaşi site se afirmă că, oricât de numeroase ar fi păcatele unei persoane, un singur cupon va fi suficient. Totuşi, credincioşii au posibilitatea de a-şi procura mai multe cupoane, pentru a se asigura că şi-au "rezervat" locul în rai."

 

 

La olteni gasiti mai ieftin. In vinerea neagra avem o reducere de 78%. :rules:

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma gandesc ma ajuta sii pe mine cineva sa imi schimb casetofonul in VW :bighug:

 

N-o sa te-ajute nimeni, poemule, muta-ti gandul :no:, de cate ori am cerut si eu un sfat, am intrebat cate ceva , ca la multe nu ma duce mintea, am sperat si-am asteptat , nimic, nicio vocala , pana la urma tot in piata sau in magazin mi-am transat indoielile si , in final, tot cu pui de cuci am ajuns acasa. :glaugh:

 

P.S. poemule , sa stii ca , daca da norocu' peste tine si-ti raspunde careva, chiar ma supar rau de tot , nu-mi plac discriminarile! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...