Jump to content
Vesperala Forum
Gabi

La multi ani, de sfantul Ioan !!!

Recommended Posts

La mulţi ani tuturor sărbătoriţilor de azi!

gallery_1_38_34917.gif

La mulţi ani, Orpheus! :starry:

La mulţi ani vesperalilor, sănătate şi fericire: mithras, romanovici, Zaply, iustin, ionel1971, EX-TA AUTO, nadejdea, ElCidNebunel, motores, catalin1103 ... şi celor care au prenumele ionel, ionela, ionica şi alte derivate :reverence: ... :pink-star:

La multi ani.

Edited by samsara
nu era nevoie!

La multi ani cu anticipatie tuturor care poarta numele de Ion (Ionela ) si in special pentru Mithras! :hb:

La multi ani pentru tot poporul purtator de numele norocos al zilei! :flowers:

Drept sa va spun, eu nu le am mai deloc cu sarbatorirea unor astfel de zile. Aniversari, onomastici. Inteleg sa sarbatoresc la castig, nu la pierdere. Si nici la castig, ca de ce sa cheltui din el, il pastrez pe tot :yahoo: si buna pace, nu suflu o vorba, ce rost are sa sun din goarna? Amu', adevarul e ca de castigat n-am castigat niciodata ceva , asa ca nu stiu sigur daca as da sau ba vreun leut de-acolo :blush-1: . Poate doar dac-as avea certitudinea ca o sa mai castig si altadata, fara sa intind mana si fara sa spun vreo poveste :D: .

nu stiu sigur daca as da sau ba vreun leut de-acolo :blush-1: . Poate doar dac-as avea certitudinea ca o sa mai castig si altadata, fara sa intind mana si fara sa spun vreo poveste :D: .

eu stiu sigur ca nu ai da :P: , indiferent de certitudini.

la multi ani , sa fie liniste in suflete si pace pretutindeni. multumesc pentru urari :hatoff: .

:hugs: La mulĹŁi ani, Mithras!!! La mulĹŁi ani tuturor numiĹŁilor... :)

La mulţi ani sărbătoriţilor! Mithras,  la mulţi ani! :hugs: