Jump to content
Vesperala Forum

Cum aţi petrecut Revelionul?


vesperala

Recommended Posts

Lungi unghiutele vespe

:rolleyes:

Noi am stat acasa, a mai venit si o vara de-a sotului si ne-au vizitat si fetele ei (3) impreuna cu prietenii. Au venit de ne-au urat si cu ursul sau capra nu stiu exact ... si la 2 dormeam deja :lol:

Edited by samsara
Link to comment
Share on other sites

imi pare si mie rau pt tine

ma pufnise rasul , caci anul trecut am zis asta , si iata cu cat trec anii cu atat mai naspa pare sa fie, ce naiba :huh:

 

 

Sper ca mie nu mi se va intampla la fel la anul...de fapt :hm: ...n-am sa las sa se mai intample asa ceva, sigur putem schimba ceva :smiley_handkiss:

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau sa aud asta Florine

Trebuia sa facem o schimbare,trebuie anume pregatiri ca sa iasa ceva ca lumea , nu prea iese de la sine un revelion reusit .

Nici Craciunul meu nu a fost prea stralucit , dar ma bucur ca a trecut , abia astept sa incep sa lucrez :P:

 

Cel mai urât revelion din viaţa mea...nervos si plictisitor :no:

Imi pare rau sa aud asta , suntem cativa care nu prea au avut un revelion frumos. :(

Link to comment
Share on other sites

Frumoase unghii! :kiss_the_star:

 

...cel mai naspa revelion din viata mea :huh:

suntem cativa care nu prea au avut un revelion frumos. :(

Mă alătur vouă...

ma pufnise rasul , caci anul trecut am zis asta , si iata cu cat trec anii cu atat mai naspa pare sa fie, ce naiba :huh:

Indeed! Cheer up, tomorrow(next year :lol: ) will be worse...

Link to comment
Share on other sites

Au venit de ne-au urat si cu ursul sau capra nu stiu exact ... si la 2 dormeam deja :lol:

 

 

Vaaai, samy-sam, pai se poa' ? cum sa nu faci tu diferenta dintre urs si capra, ca nu prea seamana intre ele. Ei lasa, nu-i nimic, poate la anul, daca mai vin, faci ceva poze si le postezi aici.....cu poll : Ce credeti ca reprezinta personajul - urs sau capra ? :ha:

 

Glumesc...

 

 

Eu, dupa cum am mai spus, am fo' in strada, am inghetat bine cateva ore, am stat sa vad si nelipsitele artificii de la miezul noptii, apoi am fost intr-un tur de vizita pe la cativa prieteni, si retur acasa pe la 2 sau 3 dimineata, stat inca nitel aici pe forum, apoi somn de voie.

 

In fond ce asteptam ?

...asteptam de la o noapte sa faca ce nu a reusit sa faca un an intreg ?

 

Sanatosi sa fim, distractie poate exista in orice zi.....sau noapte :)

Link to comment
Share on other sites

Revelionul a fost adaptat crizei financiare. Am economisit banii pentru vremurile grele ce vor veni. :) Atmosfera a fost, insa, aproape neschimbata fata de alte revelioane. Adica foarte... :think: simpla. :) La urma urmei, nu e cine stie ce; chestia asta, teoretic, dureaza doar 2 secunde: de la 23:59:59 pana la 00:00:01

Edited by Stelist_4_3v3r
Link to comment
Share on other sites

Vaaai, samy-sam, pai se poa' ? cum sa nu faci tu diferenta dintre urs si capra, ca nu prea seamana intre ele. Ei lasa, nu-i nimic, poate la anul, daca mai vin, faci ceva poze si le postezi aici.....cu poll : Ce credeti ca reprezinta personajul - urs sau capra ? :ha:

 

Glumesc...

:emo-biggrinSanta:

post-282-1230917946_thumb.jpg

post-282-1230918114_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...