Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
etoile162vw0.gif

 

 

Eu sunt vesperala... Bun venit tuturor!

 

 

Am căutat pentru voi prima postare a forumului :)

Se află fireşte pe secţiunea numărul 1, topicul numărul 1

http://www.vesperala.com/index.php?showtop...indpost&p=1

Este singura postare la care nu apare nickul meu când daţi quote :)

Posted
La multi ani!!!

Imi place filmulet-ul, iar melodia e foarte bine aleasa ;)

:) munca în echipă: o parte din imagini făcute de tine , melodia aleasă de mine (kylie minouge & jason donavan - especially for you), filmuleţul făcut de franky..:yahoo:

Posted

La multi ani! :airkiss: :airkiss: :airkiss:

 

Sa traim si sa-nflorim , multi, multi ani sa dainuim. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Ma bucur sa fac parte din aceasta mare familie . :giveheart: :hangon1:

 

1753216hjg5lxpyb0.gif

 

P.S.: Si tata e nascut pe 30decembrie. Sa fie oare o coincidenta?

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...