vesperala Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 http://uk.youtube.com/watch?v=cHutvvF3jyQ Se împlineşte azi un anişor () de când castelul virtual www.vesperala.com şi-a deschis pentru voi porţile Vă doresc tuturor cât mai mulţi ani fericiţi, cu bucurii şi prieteni de nădejde aici Quote
Agenna Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 LA MULTI ANI si LA CAT MAI MULTE STELUTE....CONSTELATII de PRIETENI! Quote
lidia_1234 Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani vespe.......... si la cat mai multi ani! Quote
samsara Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani pentru toata lumea! Quote
vesperala Posted December 30, 2008 Author Report Posted December 30, 2008 Eu sunt vesperala... Bun venit tuturor! Am căutat pentru voi prima postare a forumului Se află fireşte pe secţiunea numărul 1, topicul numărul 1 http://www.vesperala.com/index.php?showtop...indpost&p=1 Este singura postare la care nu apare nickul meu când daţi quote Quote
scorpyo Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: Quote
Berbecut Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani Vesperala si vesperali.... :hey: Quote
HGV Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 :starry: :starry: :hb: La multi anui pentru toti si sa aveti parte numai de bine :P so let's start the party Quote
Blackstorm Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 la multi ani tuturor stelutelor .... Quote
bb girl Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 la multi multi ani! va felicit pentru ce ati reusit sa realizati intr-un an! 'cresteti mari Quote
Monica Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani! Sa cresteti mari si voinici sa puteti cuceri lumea! Quote
vesperala Posted December 30, 2008 Author Report Posted December 30, 2008 mulţumim , Monica, pentru vorbele bune... sper să creştem împreună Quote
Rares_CRM Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani!!! Imi place filmulet-ul, iar melodia e foarte bine aleasa ;) Quote
vesperala Posted December 30, 2008 Author Report Posted December 30, 2008 La multi ani!!! Imi place filmulet-ul, iar melodia e foarte bine aleasa ;) munca în echipă: o parte din imagini făcute de tine , melodia aleasă de mine (kylie minouge & jason donavan - especially for you), filmuleţul făcut de franky.. Quote
BClaUdiu Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 (edited) La multi ani forum!!!! Si cadoul de la mine --> Edited December 30, 2008 by BClaUdiu Quote
malitzia Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani! :airkiss: Sa traim si sa-nflorim , multi, multi ani sa dainuim. :yahoo: Ma bucur sa fac parte din aceasta mare familie . P.S.: Si tata e nascut pe 30decembrie. Sa fie oare o coincidenta? Quote
LIVIA Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani si la cat mai multe stelute Quote
mihaela miron Posted December 30, 2008 Report Posted December 30, 2008 La multi ani! :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: :hb: vesperala si tuturor de pe forum! ma bucur ca sant o steluta si sarbatoresc alaturi de voi. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.