Jump to content
Vesperala Forum

O zi specială: ziua forumului!


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LA MULTI ANI SI LA MAI MARE!!! :hb:

Link to comment
Share on other sites

James Lee e invitat la petrecere?

I-am trimis de dimineaţă încă o dată mulţumirile mele pentru ce a făcut pentru noi acum un an şi l-am invitat :giveheart:

 

(reamintesc pentru cei mai noi, James Lee este cel care a cumpărat iniţial acest domeniu , ni l-a dat spre folosinţă şi hostat gratuit o perioadă; nu are încă un cont la noi, se ocupă în general de hosting şi muzică - violonist )...

 

Tu chiar ai impresia că îmi uit prietenii? :smile:

Link to comment
Share on other sites

I-am trimis de dimineaţă încă o dată mulţumirile mele pentru ce a făcut pentru noi acum un an şi l-am invitat :giveheart:

 

(reamintesc pentru cei mai noi, James Lee este cel care a cumpărat iniţial acest domeniu , ni l-a dat spre folosinţă şi hostat gratuit o perioadă; nu are încă un cont la noi, se ocupă în general de hosting şi muzică - violonist )...

 

Tu chiar ai impresia că îmi uit prietenii? :smile:

 

:tongue:

Link to comment
Share on other sites

la multi ani si din partea mea acestui forum.

mai trebuia sa scriu ceva ... ? aaaaa da ... "La multi ani" si cu un P.S: "ciudata zi domne ... ", mai apar eu daca am timp pentru asta.

 

:) bine ai revenit printre noi, Andrei...

 

La mulţi ani şi ţie :kiss_the_star:

Link to comment
Share on other sites

La multi ani ! forum

 

La multi ani prieteni,

 

 

 

Noul an se asterne inaintea voastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale. Va urez sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfarsit sa-l cititi cu bucurie.

Fie ca anul care incepe sa va astearna in cale, poteca neteda, vegheata de stelute norocoase si ingeri balai! Iar dorintele voastre, toate-toate sa se implineasca, cate una in fiecare zi...!!!

 

:mousquetaire:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...