Jump to content
Vesperala Forum

Dedicatii muzicale


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale lumii doua feĹŁe..., poftim de mai intelege ceva!

 

Dupa citirea primei postari eram gata sa-l laud pe RoAp , dar cand citii pe urmatoarea ma-ntrebai dac-as fi avut eu toate tiglele pe casa :blush-1: .

Draga RoAp , in caz ca numita casa funerara e totuna cu capela, eu sunt singurul candidat serios, dar te-anunt la momentul potrivit. De altfel nu cred c-o sa am preferinte in legatura cu asta. Nu-mi doresc poza pe cruce, nici lautari nu vreau, nici cu fata descoperita sa se hizleasca toti la mutra mea , nici pomeni cu fast , nici alte cateva lucruri care indeobste se fac la astfel de evenimente :ang: .

Ce sa faca Asimetric cu casa funerara, tu esti mult inaintea lui la rand, nu?

Lasa-mi baiatul in pace!

 

numiti astea glume? ce-ati zice sa vi le aruncam inapoi, peste fileu?

 

Ia incercati. Am fost foarte serios.

 

 

Ma enervati gratuit amandoi!

 

Daca are nevoie il ajut.

 

Si fara aplauze ulterioare.

 

Asa memorie scurta aveti?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:D: Ca bine zici .

Dar de ce zici " gratuit"? Dupa ce ca nu ne-alegem cu niciun profit, tu vrei sa-ti mai si platim? :confused:

Si zici sa-ncercam? Acu', ce sa mai zic si eu, o fi bineeee, n-o fi bineeee... :think:

 

Nu e bine.

 

Nu e bine nici scosul din context.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu e bine.

 

Nu e bine nici scosul din context.

 

RoAp, n-am intentionat sa numar : nici un profit, nici doua profituri . Avem aici un adjectiv pronominal negativ. "Un" , in cazul de fata, nu este nici articol, nici numeral. Umila mea parere.

Hai sa nu mai continuam pe topicul asta cu dedicatii muzicale, am abuzat destul de rabdarea sefilor.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Bunei mele mame virtuale, Narcisa!

 

Am observat o chestie la greci in vacanta. Duc mana la inima ca forma de salut in conditii obisnuite de salut.

 

Au ceva al lor. Scriu asta fiindca ezitam intre o dedicatie locala sau de la greci.

 

Imi place Grecia, imi place mult. Totusi primeaza asta:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Se pare ca am ratat o conversatie interesanta. Nu pot sa zic ca imi pare rau, neparat.

RoAp, am sa te dezamagesc, dar sunt ok. Ciudat e ca, in toti acesti ani, nu ai zis niciodata care e problema ta. Cred ca putem sa lasam balivernele de clasa a 9-a, ca suntem adulti doar. Sa fiu sincer, esti motivul pentru care am disparut de aici. Eu nu am nimic cu tine, singura problema e ca esti toxic complet gratuit. Atat.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Asimetric said:

Se pare ca am ratat o conversatie interesanta. Nu pot sa zic ca imi pare rau, neparat.

RoAp, am sa te dezamagesc, dar sunt ok. Ciudat e ca, in toti acesti ani, nu ai zis niciodata care e problema ta. Cred ca putem sa lasam balivernele de clasa a 9-a, ca suntem adulti doar. Sa fiu sincer, esti motivul pentru care am disparut de aici. Eu nu am nimic cu tine, singura problema e ca esti toxic complet gratuit. Atat.

Habar nu am despre ce draq e vorba!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Asimetric said:

Se pare ca am ratat o conversatie interesanta. Nu pot sa zic ca imi pare rau, neparat.

RoAp, am sa te dezamagesc, dar sunt ok. Ciudat e ca, in toti acesti ani, nu ai zis niciodata care e problema ta. Cred ca putem sa lasam balivernele de clasa a 9-a, ca suntem adulti doar. Sa fiu sincer, esti motivul pentru care am disparut de aici. Eu nu am nimic cu tine, singura problema e ca esti toxic complet gratuit. Atat.

Asi si gramatica! :D: El scrie tocsic nu toxic!

Mi-a scapat initial asta.

Ne auzim!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...