Jump to content
Vesperala Forum
Sign in to follow this  
Sly

The Witcher

Recommended Posts

Sly, poti da, te rog, cateva detalii suplimentare.

E doar un joc de browser sau trebuie sa ai instalat The Wicher pe calculator (stim prea bine ca cere destule resurse)?

As vrea sa stiu, inainte de a ma inregistra.

Multumesc.

Sly, poti da, te rog, cateva detalii suplimentare.

E doar un joc de browser sau trebuie sa ai instalat The Wicher pe calculator (stim prea bine ca cere destule resurse)?

As vrea sa stiu, inainte de a ma inregistra.

Multumesc.

Este un joc de browser, nu trebuie să instalezi nimic, ai nevoie doar de un calculator, o legătură stabilă la internet şi un cont pe acel site.

Spor la nivele ! :)

Nu prea cred; nu am apucat sa imi fac cont, dar nu cred ca e de impuscat. Eu unul nu cunosc nici un joc de browser care sa fie shooter.

Gabriel, te pasioneaza jocurile shooter (on-line sau single player) ?

ma refeream daca e gen ai omuletul an stanga si tot mergi spre dreapta si impusti zombii , oameni .

Da sunt un mare fan al jocurilor shooter , adventure, arcade, curse , dar in special alea ce tin de impuscat si tactica sunt preferatele mele :D:

Am terminat cred vreo 50 de jocuri mari ( Cod 1,2,3,4, , splinter cell, need for speed, prince of persia, foarte multe jocuri)

ma refeream daca e gen ai omuletul an stanga si tot mergi spre dreapta si impusti zombii , oameni .

Da sunt un mare fan al jocurilor shooter , adventure, arcade, curse , dar in special alea ce tin de impuscat si tactica sunt preferatele mele :D:

Am terminat cred vreo 50 de jocuri mari ( Cod 1,2,3,4, , splinter cell, need for speed, prince of persia, foarte multe jocuri)

Ai terminat toata seria Prince of Persia?

Eu mai aveam oleaca sa il termin pe al doilea, dar m-am plictisit. Primul a fost fainut, nimic de zis, al doilea mediu, iar al treilea ... nu am mai apucat sa il joc :imao: .

Ai terminat toata seria Prince of Persia?

Eu mai aveam oleaca sa il termin pe al doilea, dar m-am plictisit. Primul a fost fainut, nimic de zis, al doilea mediu, iar al treilea ... nu am mai apucat sa il joc :imao: .

Da am jucat aproape toate partile mai putin ultima POP 4 care e mai naspa, si e recent aparut

Al doilea e preferatul meu , stiam sa fac toate felirile de executari cu sabiile,forfecari , aruncari cu sabia in timp de ma aruncam de pe pereti

Super smecher jocul :dancing:

Esti un pasionat al jocurilor MMO ?

Ce mai joci :P: ?

Am jucat tot felul de jocuri, joc din 1998, înainte avusesem un H.C. ( şi acum mai joc emulatoare de pe HC ).Astăzi joc M.M.O-uri, asta pentru că jocurile singleplayer nu mai au viitor, fiecare joc prezintă aceiaşi poveste, au aceiasi grafică şi devin plictisitore.Nu sunt contra jocurilor sigleplayer, dar sunt pro M.M.O, pentru că diferenţa dintre singleplayer şi multiplayer o fac oamenii şi comunitaţile.Astăzi joc World of Warcraft, Guild Wars, Eve Online sau Lord of the Rings Online, jocuri care mă inspira, îmi aduc aminte de copilărie şi poveştile bunicii.