Jump to content
Vesperala Forum
Aida

Fotografii din vacanta

Recommended Posts

Iaca pozna acum :think: ! Ma hotarasem si eu intr-un fel si batusem felul in cuie : o facem actrita pe IC. Acum la grea dilema cazui : n-ar fi mai bine s-o facem gimnasta, ca tot sta prost Romania la capitolul asta :confused: ? Lasa, intai gimnasta, si-apoi actrita, are timp de ambele :yes: .

V-ati inteles de minune :D:

A crescut mare. Repede, prea repede.

Am un regret totusi. Si tu il ai.

Mie mi se trage de la o prietena. Una dintre loves of my life . Ma mai vad cu ea de doua trei ori pe an prin hoteluri. E carierista de top 100, insa a avut dreptate.

Prostutule, trebuia sa faci mai multi. citat

:lol:

Iaca pozna acum :think: ! Ma hotarasem si eu intr-un fel si batusem felul in cuie : o facem actrita pe IC. Acum la grea dilema cazui : n-ar fi mai bine s-o facem gimnasta, ca tot sta prost Romania la capitolul asta :confused: ? Lasa, intai gimnasta, si-apoi actrita, are timp de ambele :yes: .

Sunteti absolut minunata! :airkiss:

Nimic despre valuri? :rolleyes:

Prostutule, trebuia sa faci mai multi. citat

Eu mai am in plan :imao: ... in cativa ani... unul, doi... un baiat de ar iesi :imao:

Eu mai am in plan :imao: ... in cativa ani... unul, doi... un baiat de ar iesi :imao:

Baiatul cui? Poate deveni si asta o problema(sic). :rade:

Avand fete e simplu, cum avem noi, insa un baiat implica dubii.

Periculos, cred. :rade:

Amintiri din Činutul vikingilor, al poveČtilor cu elfi Či troli, al focului Či gheČii care se ĂŽmpreuneazÄ perfect doar aici.

Un pic din Islanda, aČa cum s-a vÄzut prin ochii mei (Či obiectivul camerei foto):

post-868-1543948807_thumb.jpg

post-868-1543948820_thumb.jpg

post-868-1543948829_thumb.jpg

post-868-1543948837_thumb.jpg

post-868-1543948847_thumb.jpg

post-868-1543948855_thumb.jpg

post-868-1543948864_thumb.jpg

post-868-1543948873_thumb.jpg

post-868-1543948881_thumb.jpg

Minunata, mi-ar placea sa o vizitez intr-o zi...

Si eu sa o revizitez :) doar sa fii in tema cu faptul ca, nu sa ajungi acolo e greu (zboruri si cazare gasesti indecent de ieftin), ci sa mananci, sa calatoresti si...in esenta sa faci orice pe acolo :)

Daca te inarmezi cu vreo 500 de euro pe persoana de cheltuiala (fara drum si cazare), s-ar putea sa te descurci semi-decent in jur de 3 zile...

Nu stiu, posibil, dar pe la munte sus... mai multa zapada anul asta o fost in vest decat pe la Brasov..

am facut putina jintita

Una dintre cele mai tari chestii pe care le-am vazut vreodata. Nu glumesc.

Habar nu aveam de asta. In zona unde lucrez a fost la un moment dat o adunare ad hoc(au fost mai multe). A fost asa un fel de invitatie de dupa amiaza locala. Ceva duminical sa zic.

Cand a venit vorba de jintita spuneai ca au bagat tigai la market. Alarma pe SMS de cutremur.

Toate, repet, toate marimile locale si nelocale au venit in scurt. Adio afaceri, adio treburi. Hai la camp la..... Colegul meu are un hobby. E dambla, nu hobby.

Acolo se mananca cu zeama si calda. La lingura, nu presata ca urda. Eu unul nu mananc urda. Mananc orice fel de branza, urda nu. Jintita nici atat.

Am o fotografie cred insa nu o pun. Oameni care financiar invart o localitate precum Braila se bucurau ca niste copii in park cu agregate aeriene.

Daca exista un mod de a uita de dusmani acolo pomenesti de o invitatie la jintita.

A urmat si ceaun cu carne, desigur. Nu s-a furat nicio masina. Nu va spun cat valora parcul auto ad hoc.

Uite ca inca se poate. :hatoff: