vesperala

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> „Vând rinichi de nefumător și antialcoolic. Rog seriozitate“, Inconștiență Automutilare pentru cîteva mii de euro

piko
post Nov 3 2008, 12:53 PM
Post #1

StarGazer
Group Icon

Group: Stars
From: Constanta
Member No.: 141

Cristina își vinde un rinichi cu 20.000 de euro ca să aibă bani de facultate. Dana Aurelia cere 30.000 de euro pe rinichi, dar se grăbește și lasă din preț. Cristi își vinde un plămân cu 10.000 de euro ca să achite o datorie

Donatorii contra cost, foști sportivi de performanță, susțin că sunt sănătoși tun; mii de români își vând organele la mica publicitate
http://www.infoportal.ro/presa~info-714475.html

User's Signature

Ridicați drapelu’ sus, sus, să se vadă… Scrieți pe el “România e de pradă!"Că merg oamenii cu capu’ plecat pe stradă, apăsați de o viață de corvoadă…Bravadă în mass-media, guvernu’ face media. Trăim bine, să mor eu, asta-i concluzia...Europeni... Da’ pentru cine nu știa, europenii, pe la noi, au spor de lumea-a-treia…
Go to the top of the page
PM
+ Quote Post

Narcisa
post Nov 3 2008, 04:30 PM
Post #2

StarGazer
Group Icon

Group: EveningStar
Member No.: 9

Ce sa mai zicem, piko...nimic nu mai este de zis. Cat de disperat trebuie sa fie cineva ca sa faca un asemenea gest? Unii pe culmi, altii in abis...Si apoi, vorba poetului :"ce-i pasa unei lumi intregi de moartea mea?"...un anunt cumplit, printre atatea altele la fel de cumplite, niste cifre, atata doar. emo-sorry.gif

User's Signature

PM
+ Quote Post

raul
post Nov 3 2008, 04:32 PM
Post #3

StarGazer
Group Icon

Member No.: 305

QUOTE (piko @ Nov 3 2008, 12:53 PM) *
Cristina își vinde un rinichi cu 20.000 de euro ca să aibă bani de facultate. Dana Aurelia cere 30.000 de euro pe rinichi, dar se grăbește și lasă din preț. Cristi își vinde un plămân cu 10.000 de euro ca să achite o datorie

Donatorii contra cost, foști sportivi de performanță, susțin că sunt sănătoși tun; mii de români își vând organele la mica publicitate
http://www.infoportal.ro/presa~info-714475.html

cum adica isi vinde un plaman? woodpecker.gif nu are cum sa traiasca doar cu unul...

User's Signature

"Tu nici nu știi a ta apropiere
Cum inima-mi de-adânc o liniștește,
Ca răsărirea stelei în tăcere;"
PM
+ Quote Post

NightShift
post Nov 3 2008, 11:48 PM
Post #4

Scârțar
Group Icon

From: Paradise City
Member No.: 110

"Cristina și-a scos rinichiul la vânzare ca să poată urma Facultatea de Medicină."

Deci .... emo-lol.gif .... asta 100% e banc!

Nu am putut citi mai mult de 1/3 din articol, pentru ca eu nu vad altceva acolo decat o poveste lacrimogena, de genul spamurilor pe mail sau a celor din cartuliile sectantilor ce bat sambata dimineata la usa si insista sa imi lase nustiu ce brosura, revista, etc. emo-ang.gif Trebuie sa recunosc ca ma aflu intr-o mare dilema in fata lor. In principiu sunt niste nesimtiti pana la urma urmei. De ce? Pentru ca vorbesc foarte respectuos si nu ai inima sa le dai eject din prima. Iar ei TOCMAI de asta profita.

In fine. Daca nu ati citit deloc articolul,, eu cred ca e abureala si nu ati pierdut nimic.

User's Signature

PM
+ Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st October 2017 - 11:24 PM
Arta si savoare www.iconcert.ro
 Vesperala Forum