vesperala

Welcome Guest ( Log In | Register )

Forum Rules Regula
3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Amurg violet..., BeRightBack & Crusher

BeRightBack
post Sep 28 2008, 01:26 PM
Post #41

SuperStar
Group Icon

Group: Stars
From: departe...
Member No.: 147

Si daca stelele s-ar stinge, soarele n-ar mai incalzi, oceanele ar seca... daca lumea intreaga s-ar narui intr-o clipa... iubirea mea pentru tine nu se va stinge niciodata. Pentru ca ea este infinita mai presus de toate emo-blush.gif emo-hugher.gif ... besc bb..

Edited by BeRightBack: Sep 28 2008, 01:28 PM

User's Signature

Raindrops fall from everywhere. I reach out for you... but you're not there.
So I stood waiting in the dark... with your picture in my hands... Story of a broken heart.

(mulțu` )
Go to the top of the page
PM
+ Quote Post

BeRightBack
post Oct 14 2008, 12:29 PM
Post #42

SuperStar
Group Icon

La muuuuuuuuultiiiiiiiii aaaaaaaaaaniiiii bbbbbb emo-hugher.gif ...

Iti doresc din suflet sa ai parte de reusite pe toate planurile, sa fii sanatos, sa-mi traiesti o mie de aaaani. emo-wub.gif Mumos si sweet. emo-airkiss.gif ... Meriti ce-i mai bun, pentru ca esti o persoana deosebita. emo-wub.gif La multi ani!! give_heart.gif

User's Signature

So I stood waiting in the dark... with your picture in my hands... Story of a broken heart.

(mulțu` )
PM
+ Quote Post

Crusher
post Oct 14 2008, 12:47 PM
Post #43

ShiningStar
Group Icon

Member No.: 155

melsiiii emo-blush.gif

give_heart.gif emo-hugher.gif te iubesc!

User's Signature

... )( - - - ...
......... * .....
PM
+ Quote Post

Crusher
post Dec 7 2008, 09:03 PM
Post #44

ShiningStar
Group Icon

Sincer.. sincer chiar nu pot intelege cum poti spune tu asta.. chiar nu pot, imi depaseste total nivelul meu de intelegere. Sau da, probabil te astepti sa te inteleg fara intrebari, fara motive, sa te las sa faci asa cum vrei tu, sa nu cer nimic in schimb, sa te las sa-ti incalci toate cuvintele si promisiunile si sa tac. Mai gandestete inca odata si ia vezi cine pe cine a amagit..

Edited by Crusher: Dec 7 2008, 09:03 PM

User's Signature

... )( - - - ...
......... * .....
PM
+ Quote Post

BeRightBack
post Dec 7 2008, 09:20 PM
Post #45

SuperStar
Group Icon

... de ce m-ai mai facut sa cred ca m-ai inteles? Tu nu poti concepe sa imi fii alaturi intr-un moment greu de depasit, ca si prieten? Nu poti sa imi dai sfaturi din postura de prieten?
Cand iubesti pe cineva nu faci orice, oricum, pentru el? Cand il vezi intr-un impas, ii ceri explicatii? Te indoiesti de ceea ce simte pentru tine?

Imi pare rau... nu vezi decat lacrimile tale, decat suferinta ta. Te inteleg, dar nu pot sa iti deschid ochii asa... As vrea sa nu te simti asa, dar daca tu nu te ajuti, sau macar sa ma lasi sa te ajut, nu am ce sa fac.

Imi pare rau pentru off-topic... +

User's Signature

(mulțu` )
PM
+ Quote Post

Crusher
post Dec 7 2008, 09:27 PM
Post #46

ShiningStar
Group Icon

Pentru ca te-am inteles oarecum. Pot concepe asta, dar de ce nu intelegi ca pot sa fac toate chestiile astea si daca ma lasi sa te iubesc ? Pot sa-ti dau sfaturi, sa-ti fiu alaturi si ca iubit, nu vad de ce trebuie sa renunti la chestia asta. Crezi ca daca-mi dai libertate sa ies cu oricine ma ajuta cu ceva ? Crezi ca chiar daca o sa se iveasca ocazia am sa zic da ? Nu, pentru ca eu nu te iubesc din obligatie, nu tin la tine doar pentru ca exista eticheta 'iubita' si gata, n-am voie sa ma dau la altcineva.

O fac pentru ca te iubesc, pentru ca tin al naibilui de mult la tine si nu vreau pe nimeni altcineva in viata mea in afara de tine. Te vreau pe tine, oricat de mult ar dura, oricat de greu ar fi, te vreau doar pe tine si vreau sa ma lasi sa te vreau!

User's Signature

... )( - - - ...
......... * .....
PM
+ Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 17th December 2018 - 03:22 AM
Arta si savoare www.iconcert.ro
 Vesperala Forum