vesperala

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Cossacks II - Napoleonic Wars, problema ciudata....

piko
post Feb 17 2009, 02:51 PM
Post #1

StarGazer
Group Icon

Group: Stars
From: Constanta
Member No.: 141

Stie cineva ceva despre acest joc? eu sunt innebunit dupa jocurile de strategie....iar primele 3 Cossacks le-am jucat in disperare....
Acum ca am facut rost de Cossacks 2 am o probleme majora , dat fiind faptul ca .... dupa instalare imi da o eroare tampita....scrie : unable to load vopyl.dll library
De la ce poate fi? stiti cumva? hatoff.gif

User's Signature

Ridicați drapelu’ sus, sus, să se vadă… Scrieți pe el “România e de pradă!"Că merg oamenii cu capu’ plecat pe stradă, apăsați de o viață de corvoadă…Bravadă în mass-media, guvernu’ face media. Trăim bine, să mor eu, asta-i concluzia...Europeni... Da’ pentru cine nu știa, europenii, pe la noi, au spor de lumea-a-treia…
Go to the top of the page
PM
+ Quote Post

mary_champ
post Feb 25 2009, 05:23 PM
Post #2

LittleStar
Group Icon
*

Member No.: 877

QUOTE (piko @ Feb 17 2009, 02:51 PM) *
Stie cineva ceva despre acest joc? eu sunt innebunit dupa jocurile de strategie....iar primele 3 Cossacks le-am jucat in disperare....
Acum ca am facut rost de Cossacks 2 am o probleme majora , dat fiind faptul ca .... dupa instalare imi da o eroare tampita....scrie : unable to load vopyl.dll library
De la ce poate fi? stiti cumva? hatoff.gif

Jocul il ai original sau ......
Ce performante are PC...
PM
+ Quote Post

piko
post Feb 26 2009, 04:36 PM
Post #3

StarGazer
Group Icon

From: Constanta
Member No.: 141

QUOTE (mary_champ @ Feb 25 2009, 07:23 PM) *
Jocul il ai original sau ......
Ce performante are PC...

nu este original....iar calculatorul este destul de bun....

am rezolvat problema intr-un final....am facut rost de alt dvd cu cossacks 2....si am adaugat dll-urile lipsa....si mi-a mers....Cam aiurea,dar asta a fost solutia champagne.gif

User's Signature

Ridicați drapelu’ sus, sus, să se vadă… Scrieți pe el “România e de pradă!"Că merg oamenii cu capu’ plecat pe stradă, apăsați de o viață de corvoadă…Bravadă în mass-media, guvernu’ face media. Trăim bine, să mor eu, asta-i concluzia...Europeni... Da’ pentru cine nu știa, europenii, pe la noi, au spor de lumea-a-treia…
PM
+ Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 23rd September 2018 - 07:19 AM
Arta si savoare www.iconcert.ro
 Vesperala Forum