Jump to content
Vesperala Forum

Sondaj Plansul public


Floh

Recommended Posts

Buna tuturor,

 

In cadrul unui seminar, la universitatea Ludwig-Maximilans din München, cu numele „Diferitele tipuri de plans si lacrimi in literatura, arta si cultura“, scriu o lucrare contrastiva despre „Plasul public“ in cultura romana si germana. Pentru aceasta lucrare am nevoie am nevoie de ajutorul vostru, sa imi spuneti parerea voastra, prin accesarea acestui link: http://goo.gl/OQtyI

 

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Mda. Si la intrebarile despre bocitoare. Eu ii zic ca nu am intalnit nici una si alta intrebare ma pune sa zic in ce regiune am intalnit :lol:

 

Nu va irositi timpul cu porcaria asta de chestionar!!!

Edited by piko
Link to comment
Share on other sites

Mda. Si la intrebarile despre bocitoare. Eu ii zic ca nu am intalnit nici una si alta intrebare ma pune sa zic in ce regiune am intalnit :lol:

 

Nu va irositi timpul cu porcaria asta de chestionar!!!

toti cei care pun, sau se refera direct in subiect la un site strain pe net, toti trebuie banati imediat.

eu am o tehnica unica, ii chem..fiindca nu am voie sa pun belele pe site-uri,

google nu m-ar ierta niciodata

ii chem pe un domeniu inchiriat, "sa vorbim",

odata ce a intrat acolo, ii pot face orice in computer, n-am facut la nimeni rau, n-a fost cazul,

dar cand le descarc un fisier in computer, n-o sa mai poata intra pe site-urile mele decat daca schimba, formateaza cu totul, partitia , si apoi pun un alt windows.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...