Jump to content
Vesperala Forum

e mail de 10 minute


Recommended Posts

Hello :mousquetaire:

 

De ce să folosiţi acest serviciu? Poate doriţi să vă înscrieţi pe un site care cere o adresă de e-mail pentru validare. Şi poate nu doriţi să oferiţi adresa dvs. reală care să ajungă pe listele spammerilor. Aceasta este o alternativă elegantă şi la îndemână. Şi este gratuită. Bucuraţi-vă de ea!

 

de mail de 10 minute

 

Note: I can not speak Romanian, but there are many languages at this website, and I copied there :D:

Link to comment
Share on other sites

Thank you , smilies...:)

 

Nice trick indeed... :lol:

 

 

 

*********

 

 

Adresa poate ţine din câte văd mai mult de 10 minute, făcând click pe give me more...

Dar cum se poate primi un email acolo sau cum se poate valida nu ştiu...

 

 

M-am dumirit...Acolo scrie Messages...deci îţi arată în timp real ce primeşti şi poţi valida

Link to comment
Share on other sites

ca admin nu aş agrea tare mult ideea...

plus că dacă vrei să trimiţi email vesperalei de pe site ei ( :starbringer: ) îţi trebuie desigur adresă de email, şi în felul acesta eu pot doar să sper că numărul de înjurături nu va creşte exponenţial. prietenii ştiu ei despre ce vorbesc eu acum..:grin:

 

dar e funny, funny ideea topicului...

aşa că rămâne în picioare..:)

Link to comment
Share on other sites

buna treaba.felicitari. :woodpecker:

foarte util in cazul in care doresti sa tragi o teapa sau...ma rog,ceva mai mult sau mai putin....legal.

 

ps.bravos.am crezut ca doar romanii sunt tepari.se pare ca nu.

:rolleyes: Orice lucru în lumea asta are şi utilizări ilegale, inclusiv un chibrit... Totul depinde cum îl foloseşi...:)

Dar nu e vina fabricii de chibrituri. :D:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...