Jump to content
Vesperala Forum

inchidere cont pnv


pnv

Recommended Posts

va rog sa inchideti contul pnv,e dorinta mea

stiu ca s-a mai facut..ca nu se poarta,dar eu merit asta.

 

iar daca am pacalit vreodata pe cineva cu visele mele e pentru ca am crezut mereu in ele

ziua aceasta e ca o speranta,cam amarata si absurda dar va doresc sa nu o pierdeti niciodata

o salut cu drag pe Narcisa si pe toti cei care au ramas aproape de acest locsor ciudat

altceva eu nu mai am nimic aici

 

Link to comment
Share on other sites

va rog sa inchideti contul pnv,e dorinta mea

 

O fi asta dorinta ta, dar nu este si-a noastra. Nu se accepta! :rules:

Iesi din casa, este o zi asa frumoasa, iesi printre oameni, in natura, distreaza-te , lasa-le incolo de griji , are si singuratatea privilegiile ei, nu-i cel mai rau lucru ce i se poate intampla unui om, profita de partile ei bune. Si-apoi, tu nici nu esti singur. Esti barbat, nu femeie slaba din fire. Nu ma face sa pun mereu mana pe jordea, ca ma sanctioneaza oamenii astia pentru violenta intr-o zi mare. :think:

 

:bighug:

 

 

Link to comment
Share on other sites

chiar de nu s-a vazut am fost mereu pe-aproape.nu ma luati niciodata la misto

nici macar dumneavoastra

sfaturile mi le dati in fata daca va pasa,acum faceti decat ce v-am rugat..nu e mare lucru.

iar daca asta conteaza ca sa ma dati afara,nu mai ies din casa decat noaptea pe la 3-5,ca in rest fac belele rele,de-aia.

 

jur ca azi o sa inchideti contul pnv.

nu de frica,nu exista asa ceva intre noi. de drag ne-am impreunat si asa ne vom si termina

 

Link to comment
Share on other sites

din an in pasti intru si eu.

si sa spuna cineva ca nu e asa.

ai avut si mai ai inca sfaturi bune pentru prietenii tai "virtuali".

hai ramai,si de'o fi macar din an in pasti fii cu noi.

te pupa un om ce serbeaza invierea domnului si ziua de nastere.

am implinit 25 de ani taman azi...pfff,ce tanar sunt.

....sau am fost.

si tot pentru tine:ai ajutat-o pe soata mea de multe ori si iti multumesc.

ramai cu noi.

Link to comment
Share on other sites

va rog sa ma.......cumva sa ma lasati.nu vreau sa ma mai cert cu nimeni!

sunt foarte nervos,si pe dumneavostra ca o ardeti cu mine asa la nimereala

eu .........multi s-ar lua cu mainile de cap dac-ar sti cum am trait eu in utlimii ani.

n-am nevoie de nimic,si de nimeni.

inchideti odata contul asta nenorocit.

Link to comment
Share on other sites

pnv, TI-AM MAI SPUS... dragoste cu sila nu se poate, dar macar oleaca de toleranta se poate. Te certam, dar te iertam. Exact asa sa faci si tu cu noi. :allwrong:

Nu-mi pasa ce ai cu altii de pe aici de impartit. Dar pe mine sa nu ma lasi cu adsense-ul in soare ca nu stiu ce-ti fac. In altcineva nu am incredere in privinta lui adsense. De-ar fi numai asta, ar fi bine. Dar ce se face aria tehnica fara tine?

Vrei o greva in semn de solidaritate cu tine? O facem si pe asta daca e nevoie!

Azi e zi luminata, lasa-o asa cum e si hai sa le facem la fel si pe cele ce vor sa fie. :respect:

Link to comment
Share on other sites

te rog sa ma scuzi.

departe orice gand de rau din partea mea.

 

tu ce mortii ma-ti vrei!

mai treci cu soata ta pe la pastele ma-si la anu

si bai. cand te dai la mine, fi gata sa mori!.

 

dobitocule.

Edited by pnv
Link to comment
Share on other sites

pnv, TI-AM MAI SPUS... dragoste cu sila nu se poate, dar macar oleaca de toleranta se poate. Te certam, dar te iertam. Exact asa sa faci si tu cu noi. :allwrong:

Nu-mi pasa ce ai cu altii de pe aici de impartit. Dar pe mine sa nu ma lasi cu adsense-ul in soare ca nu stiu ce-ti fac. In altcineva nu am incredere in privinta lui adsense. De-ar fi numai asta, ar fi bine. Dar ce se face aria tehnica fara tine?

Vrei o greva in semn de solidaritate cu tine? O facem si pe asta daca e nevoie!

Azi e zi luminata, lasa-o asa cum e si hai sa le facem la fel si pe cele ce vor sa fie. :respect:

 

nu ma cheama pnv! ma cheama,morti ma-si de viata.

iar tu..ce saracie de nevoie ai de mine ca si la un microfon amarat te-ai ferit sa vorbesti cu mine.

 

iar, Tu iubire, fa ce ai de facut cu mine in seara asta

 

esti cu baiatul tau..........am avut cosmar in fiecare zi.m-am distrus visand cum te iubeste

acum nu mai conteaza,da-ma afara si atat.

 

Edited by pnv
Link to comment
Share on other sites

Aurel... Foarte serios acum, esti printre greii de pe aici. Esti dintre cei care si-au batut capul, si-au tocat nervii si si-au pierdut vremea pentru binele celor de pe forum. Din punctul asta de vedere putem spune ca sunt putini care fac asta. Tu, alaturi de acei cativa, meriti un respect nemarginit. Oricare ar fi decizia ta, nu vreau sa uiti ca macar pentru mine, ai fost un profesor in domeniul calculatoarelor mereu. Intotdeauna ti-am citit postarile pe forum, fara sa sar peste vreunul... stiu ca nu sunt toate roz pentru tine, dar stii...uite...adevarul este ca niciunul dintre noi toti, nu are o viata asa cum si-ar fi dorit, asta este motivul pentru care ne refugiem aici, unde putem sa ne descarcam, sa urlam, sa radem, sa glumim, fara sa ne simtim inferiori unii fata de ceilalti. Aici este locul unde imi permit sa ma tutuiesc cu oameni respectabili, sau sa ma cert si sa ma fac in toate felurile cu altii fara sa imi fie teama ca imi iau vreuna in bot. Cand am venit aici, m-am simtit important, respectat, tolerat si uite....chiar si faptul ca m-ai ajutat atunci cand am apelat la tine, mi-a facut zilele respective mai frumoase. M-am bucurat stiind ca, cineva se zbate sa imi explice, sa imi arate cum se face si de ce.

 

Stiu ce vrei sa faci...vrei sa ne faci sa te uram, sa iti lasam cale libera, sa vorbesti urat in speranta ca noi o sa uitam de tine, de ce esti pentru noi si cat de important esti. Aurel, pnv... poti sa imi spui si mie lucruri urate, injura-ma , scuipa-ma , bate-ma....iti jur ca nu te voi uita, si nu-ti voi uita postarile scrise la ore tarzii. Nu m-au ajutat multe persoane in viata asta, dar acele cateva care au facut-o, au facut neconditionat, asa cum ai facut-o si tu, si nu voi uita asta. Ai grija de tine, sa nu ne lasi singuri....

Edited by piko
Link to comment
Share on other sites

Restul înjurăturilor (rămase nescrise în postările de mai sus ale lui pnv) destinatarii le vor primi prin PM în următoarele 12 de ore.

 

Contul desigur nu se închide. Doar topicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...