Jump to content
Vesperala Forum

Gigi Becali la PRM


Recommended Posts

S-a înscris la PRM... cred că vă amintiţi că Vadim i-a făcut oferta să participe la Europarlamentare pe listele PRM.

 

 

Ei bine, va participa.

 

Şi dacă românii îl vor vrea afară, îl vor vota.

:unsure: Ei bine, asta nu înseamnă că scapă de judecată, ci că se amână... Şi cred că va însemna ieşirea lui din închisoare până la pronunţarea sentinţei...

 

 

:hm:

Link to comment
Share on other sites

S-a înscris la PRM... cred că vă amintiţi că Vadim i-a făcut oferta să participe la Europarlamentare pe listele PRM.

 

 

Ei bine, va participa.

 

Şi dacă românii îl vor vrea afară, îl vor vota.

:unsure: Ei bine, asta nu înseamnă că scapă de judecată, ci că se amână... Şi cred că va însemna ieşirea lui din închisoare până la pronunţarea sentinţei...

 

 

:hm:

O eventuala alegere a sa in P.E nu ii asigura imunitatea . Nici parlamentarii ceilalti nu mai beneficiaza de imunitate , in afara de cei care sunt si ministri . Dar si acestora li se poate ridica imunitatea prin votul camerei din care face parte parlamentarul respectiv .

 

Link to comment
Share on other sites

In ce priveste alianta Vadim-Becali ...

Uite cateva gratulari de-ale tribunului pentru cioban : “banditul Căcărează”, “un cretin”, “un drogat”, “un bolnav psihic în criză”, “derbedeu”, “Gigi ţintarul”, “aschimodia fricoasă”, “un bolnav psihic în criză”, “vânzător de iaurt”, “maimuţa beată” , “maimuţa curentată”...

This was the beginning of a beautiful relationship .

 

Link to comment
Share on other sites

A tunat si i-a adunat :haha:

 

Serios vorbind, e clar ca amandoi sunt disperati dupa voturi, daca au ajuns sa se pupe "piata endependedti" dupa ce s-au balacarit ca la usa cortului. E clar de cata "verticalitate" si "cinste" dau dovada cei doi :bleah: Sper ca romanii vor fi suficient de inteligenti sa nu-i trimita la Strassbourg.

Link to comment
Share on other sites

S-a înscris la PRM... cred că vă amintiţi că Vadim i-a făcut oferta să participe la Europarlamentare pe listele PRM.

 

 

Ei bine, va participa.

 

Şi dacă românii îl vor vrea afară, îl vor vota.

:unsure: Ei bine, asta nu înseamnă că scapă de judecată, ci că se amână... Şi cred că va însemna ieşirea lui din închisoare până la pronunţarea sentinţei...

 

 

:hm:

 

Astia se certau pe la tv parca, nu? si se certau urat de tot din cate mi-amintesc de la carcotasi....

Sehr schon.... :lool:

 

A tunat si i-a adunat :haha:

 

Serios vorbind, e clar ca amandoi sunt disperati dupa voturi, daca au ajuns sa se pupe "piata endependedti" dupa ce s-au balacarit ca la usa cortului. E clar de cata "verticalitate" si "cinste" dau dovada cei doi :bleah: Sper ca romanii vor fi suficient de inteligenti sa nu-i trimita la Strassbourg.

 

Ah...acum am citit ce a scris pufonel. Nu m-am inselat,din nefericire.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...