Jump to content
Vesperala Forum

Medic endocrinolog in Brasov


samsara

Recommended Posts

Vad ca 2 sunt din Livada Vulturului. Am facut o data acolo analize. Faza e ca de loc, nefiind de aici, nu stiu care e cunoscut, care e bun, care a patit chestii nasoale. Pana la urma cred ca fac ala bala portocala :lol: (clinica livada vulturului brasov)

Mersi mult :hug:

Link to comment
Share on other sites

Am inteles ca Hiperdia e clinica particulara.

In ce conditii as putea sa merg la un control si sa nu platesc?

Trebuie sa mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere.

 

Eu stiu ca sunt si clinici particulare care au contract cu CAS-ul , deci unde nu este necesar sa platesti. Oricum, majoritatea medicilor lucreaza si in spitale si policlinici de stat. Ii poti gasi acolo.

Link to comment
Share on other sites

Îţi ţin pumnii, să rezolvi cu bine!

Multumesc!

 

Trebuie sa mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere.

 

Eu stiu ca sunt si clinici particulare care au contract cu CAS-ul , deci unde nu este necesar sa platesti. Oricum, majoritatea medicilor lucreaza si in spitale si policlinici de stat. Ii poti gasi acolo.

Imi zicea cineva ca, chiar daca merg la particulara tot trebuie trimitere. Mai vedem, maine sun pentru o programare la Hiperdia, se pare ca ar fi personal calificat. Sa vedem ce-mi zice la telefon. Sper sa nu astept cateva saptamani, ca nu ma mai suport :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eu am revenit. Am stat la coada la medicul de familie ca sa-mi dea trimitere caci stiam ca voi primi reducere la consultatie la endocrinolog. Nu stiu daca am primit, dar mi-a luat 75 lei pe consultatie si eu care nu m-am dus la Hiperdia caci credeam ca e mai scump, dar m-au sunat ieri si mi-au zis ca la ei consultatia e 50 lei :rade: Am discutat oleaca si miercuri si joi la 8 sa fiu prezenta pentru niste analize, presupun de sange, in seara asta de la 18 sa nu mai mananc. Maine seara la 23 si 30 nu stiu ce trebuie sa inghit si dimineata la 8 sa-mi faca iar niste analize :think:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...